24.11.2019 16:28

Neizšķirts Rumānijā neļauj Tenax Dobele turpināt cīņu EHF izaicinājuma kausā

"/>

Svētdien, 24. novembrī ZRHK Tenax Dobele izbraukumā uz Rumāniju aizvadīja atbildes spēli pret AHC Potaissa Turda, kur abas komandas cīnijās Eiropas handbola federācijas izaicinājuma kausa ietvaros. Šajā spēlē dobelniekiem bija jāgūst vairāk kā 3 vārtu pārsvars, lai nodrošinātu sev vietu nākamajā kārtā, jo šīs sērijas pirmajā spēlē Dobelē zaudēja ar 3 vārtiem. Šajā spēlē ZRHK Tenax Dobele nospēlēja neizšķirti ar AHC Potaissa Turda 32:32 (16:15), tomēr ar to nepietiek, lai dobelnieki varētu turpināt EHF iziacinājuma kausa nākamo kārtu.

Jau no paša spēles sākuma abas komandas cīnījās ļoti līdzīgi un neviena no komandām nespēja atrauties no otras. Puslaika sākumā vadībā izvirzījās Tenax Dobele spēlētāji, tomēr drīz vien mājiniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu, tomēr lielāko puslaika daļu Potaissa Turda handbolisti bija ar 1 vārta starpību iedzinējos. Tomēr puslaika izskaņā nedaudz veiksmīgāk epizodēs nospēlēja tieši mājinieki un tas viņiem deva iespēju noslēgt puslaiku vadībā ar rezultātu 16:15.

Arī iesākoties otrajam puslaikam situācija laukumā nemainījās un vēl aiz vien nevienai no komandām neizdevās pārņemt iniciatīvu. Nedaudz veiksmīgāk puslaika sākumu nospēlēja Tenax Dobele handbolisti un drīz vien jau bija izvirzījušies vadībā ar 1 vārtu, tomēr AHC Potaissa Turda viņiem neļāva atrauties. Šāda spēle arī turpinājās līdz pat puslaika beigām un tadējādi spēle noslēdzās neizšķirti 32:32 (16:15).

Rezultatīvākie spēlētāji Tenax Dobele rindās: Aivis Jurdžs un Ņikita Pančenko – 7, Oskars Arājs – 5, Andis Ērmanis un Egīls Politers – 4, Nils MIķelsons – 3, Antons Šuleiko – 2.

Nākamnedēļ, 30. novembrī ZRHK Tenax Dobele jau aizvadīs kārtējo spēli Baltijas handbola līgā, kur savā laukumā pulksten 14:00 tiksies ar Klaipēdas Dragunas. Kā arī jau svētdien, 1. decembrī stāsies pretīm SK Latgols SynotTip handbola līgas ietvaros.