29.09.2019 12:26

ZRHK Tenax Dobele piekāpjas Baltijas līgas čempioniem Riihimäen Cocks

"/>

29. septembrī ZRHK Tenax Dobele devās izbraukuma spēlē uz Somiju, kur spēkiem mērojās ar pagājušā gada Baltijas handbola līgas čempionvienību Riihimäen Cocks. Šajā duelī pārāki izrādījās Riihimäen Cocks, kuri ar 27:22 uzvarējā šajā mačā.

Pirmais puslaiks spraigā mačā tika aizvadīts punkts punktā un nevienai no komandā neizdevās atrāviens. Lai gan dobelnieki visu puslaiku ar viena punkta pārsvaru bija vadībā, tomēr, puslaika galotnē nedaudz labāk nospēlēja Riihimäen Cocks un uzvarēja puslaiku ar viena punkta pārsvaru – 13:12.

Neveiksmes tomēr turpinājās arī otrajā puslaikā un dobelnieki jau puslaika vidū nonāca grūtā situācijā, kur jau bija jāatgūst -5 vārtu starpība. Lai gan spēles otrais periods turpinājās mājniekiem nepalielinot starpību, tomēr zaudēto Tenax Dobele vairs neizdevās atgūt, tādējādi spēlei noslēdzotos ar rezultātu 27:22.

Rezultatīvākais spēlētājs Tenax Dobele rindās bija Ņikita Pančenko ar 7 vārtiem, viņam sekoja Nils Miķelsons ar 5 gūtiem vārtiem, vēl 3 vārtus dobelniekiem guva Andis Ērmanis, pa 2 vārtiem guva Māris Veršakovs un Emīls Kurzemnieks, kā arī vēl pa 1 vārtam guva Elvijs Lazda, Viktors Terašenko un Egīls Politers.

Jau iepriekš informējām, ka šīs nedēļas nogalē ZRHK Tenax Dobele handbolisti devās Baltijas handbola līgas izbraukuma sērijā, kur pirmo spēli sestdienā, 28. septembrī aizvadīja viesos pie Igaunijas handbola kluba Põlva Serviti un svētdien jau devās uz Somiju, lai mērotos spēkiem ar Riihimäen Cocks. Šīs abas spēles bija pirmās spēles 2019./2020. gada Baltijas handbola līgas čempionātā.

Spēles pilno ierakstu pret Põlva Serviti ir iespējams noskatīties šeit, savukārt, pilnās spēles ierakstu pret Riihimäen Cocks ir iespējams atrast šeit.

Nākamo spēli ZRHK Tenax Dobele handbolisti aizvadīs 5. oktobrī Luksemburgā, kur pēc 10 gadu pārtraukuma startēs Eiropas handbola federācijas izaicinājuma kausā tiekoties ar  HB Dudelange, bet atbildes maču klātienē Dobelē visiem būs iespējams vērot jau 12. oktobrī.

Plašāku informāciju par turpmākajām Tenax Dobele spēlēm var uzzināt sadaļā “Kalendārs“.