21.03.2016 07:39

ZRHK Dobele/Tērvete zaudē līgas līderiem

"/>

19. martā Dobelē, handbola 1. līgas komanda Dobele/Tērvete uzņēma līgas līderus Skrīveri/Aizkraukle komandu. Spēles sākumā vadībā izvirzījās viesi, bet jau 5. minūtē rezultātu mājinieki izlīdzināja un pārņēma vadību ar 5:4. Viss pirmais puslaiks noritēja spraigā cīņā, ar 1- 2 vārtu pārsvaru dobelnieku labā. Puslaiks noslēdzās ar rezultātu 20:19 mājinieku labā. Arī otrais puslaiks pagāja līdzvērtīgā cīņā. 52. minūtē viesi panāca 31:31. Spēles beigu daļā dobelniekiem neizdevās realizēt vairākus uzbrukumus, kas viesiem deva iespēju pabeigt šo spēli ar rezultātu 33:33 (20:19) un saglabāt līderpozīciju 1. līgā.

Vārti: Nils Miķelsons -10, Jānis Zvejnieks- 6, Intars Jomants- 5, Kristers Ozols- 5, Renāts Hovratovičs- 3, Artis Križjus- 2, Mārcis Mežulis- 2. Ričards Mucinieks, Ingus Jonuška, Kristaps Plonis. Vārtos Uldis Jansons un Emīls Granauskis. Treneris Renārs Kozlovskis. Dobele/Tērvete ar 7 punktiem uz šo brīdi ieņem 3. pozīciju, zaudējot 1 punktu HK Latgols juniori un 2 punktus līderiem Skrīveri/Aizkraukle. Ar 6 punktiem seko Stopiņu NHK un Jūrmalas Sports- 2. Bez punktiem ir Ulbrokas HK.

02. aprīlī. plkst. 18:30, Dobeles Sporta hallē , Dobele/Tērvete- HK Latgols juniori.