22.02.2016 08:42

ZRHK Dobele/Tērvete zaudē 1. Līgas Final- 6 spēlē

"/>

21. februārī, Dobele/Tērvete komanda devās 1. Līgas Final- 6 izbraukuma spēlē uz Ludzu. Kā vienmēr pēc tāla ceļa spēlēt Ludzā pret mājiniekiem ir grūti. Pirmais puslaiks pagāja vienlīdzīgā cīņā. Viesi neļāva mājiniekiem atrauties vairāk par 1- 2 vārtiem un puslaiku spēja pabeigt līdzīgi 16:16. Otrajā puslaikā līdzīgs rezultāts turējās līdz 35. minūtei. Tad atlikušās 15 minūtes labāk aizvadīja mājinieki, uzvarot šajā spēlē ar rezultātu 40:33(16:16). Vārti: Jānis Zvejnieks- 10, Kristers Ozols, Nils Miķelsons- 5 Artis Križjus- 4, Intars Jomants- 3, Mārtiņs Jermacāns, Ričards Mucinieks- 2 , Mārcis Mežulis, Renārs Kozlovskis- 1. Kims Berezovojs, Kristaps Plonis. Vārtos Uldis Jansons, Emīls Granauskis. 27. februārī, izbraukuma spēle Ulbrokā pret SK Ulbroka. Tad nākošās trīs spēles notiks Dobelē.