12.10.2015 09:49

ZRHK Dobele/Tērvete uzvara Latvijas čempionātā 1. līgā.

"/>

11.10.2015.g., Rīgā, ASK zālē, savu otro spēli aizvadīja ZRHK Dobele/Tērvete komanda. Pirmajā spēlē pret Celtnieks Rīga- 2, zemgalieši jau bija izcīnījuši uzvaru 28:21. Pretiniekos bija ASK/LSPA- 2 komanda, kurā spēlē vairāki pieredzējuši spēlētāji, kuri agrāk pārstāvēja RTU un ASK/LU virslīgā. Zemgaliešu komandā, kas ir ,”farmklubs” Tenax (Dobele) komandai, spēlē jauni spēlētāji 1998.- 2000. gadā dzimušie. Pie līdzīga spēles sākuma, 8. minūtē viesi izvirzījās vadībā ar 6:3. Rīdzinieki atkal pievilka 5:6, tomēr vadībā neizvirzījās. Ļoti asā un līdzīgā cīņā pagāja pirmais puslaiks, kur vadību savās rokās, labi cīnoties, turēja zemgalieši. Puslaiks- 16:14, ZRHK Dobele /Tērvete labā. Otrajā puslaikā stabili priekšā turējās viesi, 35. minūtē jau 20:15. Tad mājinieki 50. minūtē spēja jau samazināt rezultātu 28:30. Spēles pēdējās desmit minūtes pagāja asā cīņā, kurā zemgaliešu jaunie spēlētāji parādīja labu cīņas gribu, nepaļaudamies uz pieredzējušāku un vecāku spēlētāju spiedienu, izcīnīja savu otro uzvaru Latvijas 1. līgas čempionātā 36:33(16:14). Vārti: Jānis Zvejnieks- 7, Artis Križjus- 6, Kristers-Rihards Ozols- 6, Gustavs Podnieks- 5, Emīls Kurzemnieks- 4, Kristers Gerasimjonoks- 3, Renats Hovratovičs- 2, Intars Jomants- 2, Edgars Krieviņš- 1. Vēl spēlēja Kims Berezovojs, Ričards Mucinieks, Antons Šuleiko. Vārtos Uldis Jansons un Emīls Granauskis.

Šī jauniešu komanda ir tikko izveidota, kura vēl nav saspēlējusies un kopā reāli var sanākt uz treniņu piektdienās, jo daudzi mācās un dzīvo dažādās vietās. Pagaidām ir jāuzteic viņu cīņas griba, kas ir viens no svarīgākajiem elementiem, lai gūtu panākumus. Savu pirmo spēli Dobeles Sporta hallē ZRHK Dobele/Tērvete komanda aizvadīs šo svētdien, 18.10.2015.g. plkst. 14:00. ar HK Ulbroka komandu. Šī komanda vēl pirms pāris gadiem spēlēja virslīgā un viņu līderis Andris Lazda bija rezultatīvākais spēlētājs.

Gaidām savus atbalstītājus un fanus, lai atbalstītu un uzmundrinātu mūsu jauno spēlētāju komandu.