21.10.2015 13:37

ZRHK Dobele/Tērvete uzvara Latvijas čempionāta 1. līgā

"/>

Arī  jaunie, ZRHK Dobele/Tērvete, Latvijas 1. līgas čempionātā cīnās bez zaudējumiem.  18. oktobrī, “farmklubam”  notika pirmā mājas spēle Dobeles Sporta hallē ar  HK Ulbroka komandu.  Ar spēles sākumu, labi spēlējot aizsardzībā, jaunie zemgalieši turējās vadībā ar 1-2 vārtiem. Pēc Intara Jomanta metiena, 25. minūtē panāca +5 ( 13:8).
Arī puslaiku zemgalieši noslēdza savā labā 17:13. Otrajā puslaikā stabili vadībā turējās zemgalieši un komandas treneris Renārs Kozlovskis varēja ļaut sevi parādīt arī  jaunajiem 2000. gada spēlētājiem, kuri sevi parādīja kā labus cīnītājus, neļaujot ulbrokiešiem, kas ir daudz pieaugušāki, gūt virsroku. 41. minūtē par trešo 2 minūšu noraidījumu  diskvalifikāciju saņēma ulbrokiešu līderis Andris Lazda. Zemgalieši turpināja savu ofensīvu un  guva stabilu uzvaru 36:22(17:13). Šī ir jau trešā uzvara  ZRHK Dobele/Tērvete  komandai.  Komanda ir jauni veidota, kurā spēlē jaunie perspektīvie 1998.- 2000. gadā dzimušie spēlētāji. Pretiniekos bieži ir vecāki un pieredzējušāki  spēlētāji, bet priecē tas, ka šie jaunie puiši cenšas labi spēlēt uzbrukumā, nebaidoties  cīnīties arī aizsardzībā. Visi spēlētāji šajā spēlē guva vārtus, kas liecina par komandas  spēli, nebalstoties tikai uz līderiem. Vārti:  Jānis Zvejnieks- 9, Kristers-Rihards Ozols- 5, Artis Križjus- 4, Kims Berezovojs- 4, Intars Jomants- 3, Gustavs Podnieks- 2, Edvīns Ozoliņš- 2, Renāts Hovratovičs- 2, Ričards Mucinieks- 1, Edgars Krieviņš- 1 ,Toms- Rolands Ābelīte- 1, Antons Šuļeiko- 1, Mārcis Mežulis- 1. Vārtos- Uldis Jansons un Emīls Granauskis.
Nākošā spēle izbraukumā, 01.11.2015. plkst. 13:00, Spuņciemā ar   Jūrmalas Sports -2.