08.10.2015 15:55

ZRHK Dobele/Tērvete sāk ar uzvaru

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien, 03. oktobrī, ar izbraukuma spēli Rīgā pret ,,Celtnieks Rīga- 2” Latvijas čempionāta 1.līgas spēles uzsāka ZRHK ,,Dobele/Tērvete” komanda. Šī komanda, kura tagad ir ,,farmklubs,, vīriešu komandai ,,Tenax Dobele” ir nokomplektēta no jaunajiem perspektīvajiem spēlētājiem un virslīgas komandas jaunajiem rezervistiem, ar mērķi gūt spēļu pieredzi, apgūt handbola spēles noslēpumus un spēlēt virslīgas komandā.

Komandā ir spēlētāji no Dobeles, Tērvetes un Auces, kurus trenē Ausma Kamendere(Dobele), Linda Karloviča(Tērvete) un Uldis Arājs(Auce). Latvijas jaunatnes čempionātā spēlētāji pārstāvēs savas pašvaldības. Diezgan sarežģīti bija noformēt šādi jaunos spēlētājus LHF, jo vēsturiski visi ir vecā Dobeles rajona iedzīvotāji, kurš tagad ir sadalīts trīs novados, radot problēmas arī veidojot komandu. Komandas kodolu veido 2000.- 1998. gada jaunieši. Lielākā daļa jauno spēlētāju ir no Tērvetes novada(12), Auces(7), Dobeles(3).

Spēles sākumā vadībā izvirzījās Dobele/Tērvete komanda 3:1, labi spēlējot aizsardzībā, neļaujot rīdziniekiem veidot uzbrukuma kombinācijas. 11.minūtē rīdzinieki rezultātu izlīdzināja 3:3, un pārņēma vadību. Tomēr vairāk kā par vieniem vārtiem zemgalieši atrauties neļāva. Puslaika pēdējās piecās minūtēs zemgalieši izdarīja izrāvienu un puslaiku noslēdza savā labā 14:10. Otrā puslaika sākumā zemgalieši atkal labi nospēlēja aizsardzībā, izmantojot ātros pretuzbrukumus, izvirzot komandu stabilā vadībā 19:11. Turpinot spēlēt ar visiem spēlētājiem, zemgalieši svinēja savu pirmo uzvaru ar rezultātu 28:21(14:10). Vērojot spēli,varēja redzēt, ka komanda vēl pagaidām nav saspēlējusies, jo koptreniņu vēl ir ļoti maz sakarā ar to, ka spēlētāji dzīvo un mācās dažādās vietās. Tomēr gribētos uzteikt visus spēlētājus par labu cīņas gribu, kas izpaudās komandas kopējā aizsardzībā. Vārti: Jānis Zvejnieks- 11, Artis Križjus- 6, Intars Jomants- 5, Kristers Ozols- 4(1), Gustavs Podnieks- 1, Emīls Kurzemnieks-1(1) .Vēl spēlēja Ričards Mucinieks, Mārcis Mežulis. Vārtus sargāja  Uldis Jansons un Emīls Granauskis. Nākošā spēle Dobele/Tērvete komandai atkal izbraukumā, 11.10.2015., plkst.18:30, Rīgā,  ASK zālē ar ASK/LSPA -2 komandu.