15.02.2016 10:20

ZRHK Dobele/Tērvete pārspēj Jūrmalas Sports-2

"/>

14. februārī Dobeles Sporta hallē, dobelnieku 1. līgas komanda uzņēma Jūrmalas Sports- 2 komandu, kurai iepriekšējās spēlēs bija  zaudējusi. Pirmajā puslaikā spēle ritēja līdzīgi ar mazu viesu pārsvaru. Puslaikam beidzoties rezultāts bija 11:13 jūrmalnieku labā. Otrajā puslaikā zemgalieši, palielinot spēles ātrumu, 35. minūtē ar Jāņa Zvejnieka metienu panāca 13:13. Tad spēli sāka diktēt mājinieki, turpinot labi spēlēt aizsardzībā un rezultatīvi uzbrūkot, pārņēma spēles vadību. 40. minūtē pēc Nila Miķelsons gūtajiem vārtiem 17:13, bet 45. minūtē Kristers Ozols jau panāca 19:15. Turpinot uzturēt spēles tempu un aizsardzību mājinieki vairs nedeva viesiem nekādas  iespējas uz uzvaru. Spēles rezultāts 30:22(11:13) Dobele/Tērvete uzvara. Vārti: Nils Mikelsons- 9, Jānis Zvejnieks- 8, Kristers Ozols- 6, Kims Berezovojs- 2, Kristaps Plonis- 2, Intars Jomants- 1, Mārcis Mežulis- 1, Renāts Hovratovičs- 1. Artis Križjus, Ričards Mucinieks, Mārtiņš Jarmacāns. Vārtos Uldis Jansons un Emīls Granauskis.