08.02.2016 10:44

ZRHK Dobele/Tērvete gūst zaudējumu pret Skrīveri/Aizkraukle komandu

"/>

Svētdien, 07. februārī, cīņā par 1.-6. vietu 1. līgā, izbraukumā Aizkrauklē, aizvadīja Dobele/Tērvete  komanda. Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki ar 7:4, kas visu puslaiku turējās priekšā ar 1-2 vārtiem, uzvarot puslaiku ar 16:14. Dobelnieki otrajā puslaikā turpināja cīnīties un 41. minūtē pēc Jāņa Zvejnieka vārtu guvuma panāca 17:17. Tad arī Nils Miķelsons izvirzīja komandu vadībā ar 19:18. Dobelnieki pārņemot vadību, turējās priekšā ar 1- 2 vārtiem, bet sākot pieļaut kļūdas uzbrukumā, kad nespēja gūt vārtus, ļāva atkal vadību pārņemt mājiniekiem. Arī spēles beigās dobelnieki nespēja izmantot vārtu gūšanas momentus un mājinieki varēja svinēt uzvaru pirmajā tikšanās reizē ar 27:24(16:14). Vārti: Jānis Zvejnieks- 10, Nils Miķelsons- 6, Intars Jomants- 3, Kims Berezovojs, Mārcis Mežulis- 2, Artis Križjus-1, Edgars Krieviņš, Kristers Ozols, Ričards Mucinieks, Ingus Jonuška, Antons Šuleiko. Vārtos Uldis Jansons un Emils Granauskis. Treneris Renārs Kozlovskis, komandas pārstāvis Aigars Zubins.

14. februārī, Dobeles Sporta halle, plkst. 15:00, Dobele/Tērvete – Jūrmalas Sports- 2.