29.02.2016 07:44

ZRHK Dobele/Tērvete gūst uzvaru 1. līgā

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien, 27. februārī ZRHK Dobele/Tērvete komanda spēlēja Ulbrokā pret vietējo Ulbrokas SK. Komanda uz spēli devās nepilnā sastāvā, jo kā jau pie mums ir pierasts, viss notiek vienā laikā un vietā. Tērvetes 1999.-2000.g. jaunieši spēlēja Ogrē. Tenax komandai bija spēle Baltijas līgā. Lai komanda varētu nospēlēt Ulbrokā, bija jāspēlē Renātam Hovratovičam, Jānim Zvejniekam, Nilam Miķelsonam, Kristeram Ozolam, Intaram Jomantam, kuriem uzreiz pēc Ulbrokas spēles vajadzēja palīdzēt spēlē Baltijas līgā, kas noteikti atstāj iespaidu uz spēlētāju, spēlējot divas spēles pēc kārtas.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās dobelnieki, bet 11. minūtē mājinieki panāca 8:8. No 12. -20. minūtei spēle gāja punkts punktā, nevienai komandai negūstot pārsvaru 11:11. Tad dobelnieki izdarīja izrāvienu, ko neatdeva līdz puslaika beigām, uzvarot ar rezultātu 17:13. Arī otrajā puslaikā mājinieki gan spēja pietuvoties līdz vienu vārtu atstatumam, bet galotni labāk aizvadīja dobelnieki, gūstot uzvaru ar 29:25(17:13).

Vārti: Jānis Zvejnieks- 6, Kristers Ozols- 5, Renāts Hovratovičs- 5, Intars Jomants- 4, Nils Miķelsons- 3, Artis Križjus- 3, Mārcis Mežulis- 2, Renārs Kozlovskis- 1. Kristaps Plonis. Vārtos Uldis Jansons.

Sestdien, 05.03.2016. plkst. 19:00, Dobeles Sporta hallē, Dobele/Tērvete- HK Stopiņi.