05.12.2013 13:45

Zaudējums Somijā

"/>

29.01.2011.g ,,TENAX,, komanda ļoti pavājinātā sastāvā, aizvadīja izbraukuma spēli Somijā, ar Riihimaen Cocs komandu, kas ieņem pirmo vietu Baltijas līgā un ir Somijas čempioni.

Šajā komandā spēlē arī handbolisti no Ukrainas, Rumānijas un Igaunijas. Izbraukuma spēlē palīdzēt komandai nevarēja Arturs Kuģis, Edgars Štelfs, Jānis Lībergs, Mārtiņš Lībergs, Gints Apals, Andris Alps, Edgars Dāvidsons, Sergejs Kalniņš (traumas  dēļ vairs nespēlē).
Jau spēles sākumā traumu dabūja Kaspars Straume., tomēr sākums ritēja ļoti līdzīgi, jo treneris Aigars Lazdiņš izvēlējās aizsardzību, ko somi nevarēja apspēlēt , neskatoties uz somu pārākumu gan augumā, gan meistarībā.
Puslaika 15. min dobelnieki pat izvirzījās vadībā ar 8:7, tomēr spēlējot ātru aizsardzību, gandrīz bez maiņām, sāka izpausties komandas nogurums, kā arī somu vārtu sarga labā spēle deva rezultātu somiem par labu.
Arī  otrajā puslaikā dobelnieki varēja turēt rezultātu līdz puslaika vidum , kad atkal somi diktēja savu ātro spēli. Tā arī šoreiz Baltijas līgā zaudējums  40:26 (22:15) par labu somiem.
Dobeles komandā spēlēja un vārtus guva Kaspars Bilkštis – 7, Gints Grandbergs – 3, Nauris Auziņš – 4, Aleksandrs Krastiņš – 5, Didzis Cālbergs – 4, Aigars Bisenieks – 1, Kaspars Straume – 1. Aigars Vilciņš – 1,  Kristaps Pintans, Arturs Meluškans un Ivars Lācis.