05.12.2013 13:39

Zaudējums Baltijas Handbola līgas mačā

"/>

5089228039_c5cf3de2ee_z

Sestdien, 16. oktobrī, Dobeles „TENAX” handbolisti aizvadīja trešo maču Baltijas Handbola līgas regulārajā turnīrā, savās mājās tiekoties ar Klaipēdas „Dragunas” vienību. Arī šajā spēlē piedzīvots zaudējums – 28:34 (14:17).

Spēli Dobeles handbolisti iesāka ļoti veiksmīgi, pēc diviem Sergeja Kalniņa precīziem metieniem izvirzoties vadībā ar 2:0, taču drīz vien „Dragunas” atspēlējās un pārņēma vadību ar 2:4.
Lietuvieši ļoti labi darbojās aizsardzībā, līdz ar ko „TENAX” handbolistiem vairākās epizodēs neizdevās izlauzties līdz vārtiem. Viesi uzbrukumā bija veiksmīgāki un palielināja pārsvaru līdz +3 – 5:8. Visu piecu Dobeles komandas vārtu guvējs šajā mačā Kalniņš savainoja kāju, līdz ar ko viņam šī spēle beidzās.
Turpinājumā abas komandas pieļāva kļūdas gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, tomēr veiksmīgāki bija „Dragunas” handbolisti, sasniedzot jau piecu vārtu pārsvaru – 8:13. Dobeles komandas vārtos stājās Artūrs Kuģis, kurš nomainīja Ivaru Lāci.
Klaipēdas handbolistiem joprojām izdevās noturēt pārsvaru (10:15), līdz ar ko „TENAX” galvenais treneris Ivars Zariņš spēles 26. minūtē pieprasīja minūtes pārtraukumu. Atsākot spēli, dobelnieki guva trīs punktus pēc kārtas (Lībergs un Straume 2), samazinot rezultāta starpību līdz 13:15. Puslaikam noslēdzoties, „Dragunas” bija vadībā ar 14:17.
Otro puslaiku Lietuvas handbolisti iesāka ar kārtējo izrāvienu, sasniedzot piecu vārtu pārsvaru – 14:19. „TENAX” komandā noraidījumus saņēma Edgars Štelfs un brīdi vēlāk arī Kaspars Straume, līdz ar ko pāris minūšu laikā „Dragunas” sasniedza +9 – 14:23.
Lai kā Dobeles handbolisti centās samazināt rezultāta starpību, viņiem tas neizdevās, un lietuvieši turpināja atrauties. Spēles 47. minūtē viņi sasniedza lielāko pārsvaru (+11) šajā spēlē – 19:30. Atlikušajās minūtēs spēles gaitā izmaiņu nebija, līdz ar ko mačs noslēdzās ar „Dragunas” uzvaru 28:34.
Rezultatīvākie spēlētāji „TENAX” rindās ar piecu vārtu guvumu bija Sergejs Kalniņš un Mārtiņš Lībergs, savukārt „Dragunas” komandā 8 vārtus guva Remigijus Vaičikauskas.
„TENAX”: Lībergs 5, Kalniņš 5, Straume 4, Auziņš 3, Krastiņš 3, Apals 3, Pintāns 2, Dāvidsons 2, Alps 1.
„Dragunas”: Vaičikauskas 8, Stropus 6, Matutis 5, Petreikas 4, Šrederis 3, Juška G. 3, Vaitkus 2, Pakštys 1, Stankevičius 1, Truchanovičius 1.