03.12.2013 00:58

Zaudējumi abās Baltijas handbola līgas spēlēs Igaunijā

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Nedēļas nogalē Dobeles „TENAX” handbolisti Igaunijā aizvadīja pirmās divas spēles Baltijas handbola līgas ietvaros. Sestdien dobelnieki ar rezultātu 23:39 (11:17) piedzīvoja zaudējumu pret „HC Kehra/Horizon Pulp&Paper”, bet svētdien – ar 29:31 (11:18) atzina „Polva Serviti” pārākumu.

Spēli ar „HC Kehra” Dobeles handbolisti iesāka pārliecinoši, pirmā puslaika lielāko daļu atrodoties vadībā. Tomēr, tuvojoties puslaika izskaņai, Kehras komandai izdevās gūt sešus bezatbildes vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 17:11.
Otrajā puslaikā „TENAX” bieži kļūdījās un veica daudzus neprecīzus metienus, līdz ar ko mājinieki arvien palielināja pārsvaru, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 39:23.
Vārtu guvēji „TENAX” komandā: Bilkštis 5, Auziņš 5, Lībergs M. 5, Grandbergs 4, Kalniņš 1, Bisenieks 1, Alps 1, Krastiņš 1. Spēles protokols pieejams šeit.
Lai arī svētdienas spēlē ar „Polva Serviti” Dobeles handbolisti demonstrēja labāku sniegumu, mača izskaņā tomēr tika piedzīvots zaudējums – 29:31. Bildes no spēles apskatāmas šeit.
Vārtu guvēji „TENAX” komandā: Kalniņš 9, Auziņš 7, Bisenieks 4, Alps 2, Lībergs M. 2, Krastiņš 2, Grandbergs 2, Meluškāns 1.
Otra Latvijas komanda „LSPA” aizvadīja veiksmīgāku nedēļas nogali BHL, sestdien izcīnot uzvaru pret Igaunijas „Polva Serviti” – 28:24 (12:14). Savukārt spēlē pret „HC Kehra/Horizon Pulp&Paper” tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 21:25 (10:10).
Nākamās spēles BHL ietvaros Dobeles „TENAX” komanda aizvadīs 16. un 17. oktobrī, kad savās mājās tā uzņems divas Lietuvas vienības – „Dragunas” un VHC „Sviesa”.