fbpx
02.02.2024 20:56

Dobelniekiem trešā uzvara pār “HK Ogre/Hydrox”

Šovakar Dobeles Sporta centrā “ZRHK Tenax Dobele” Latvijas čempionāta Betsafe vīriešu virslīgas trešā apļa spēlē ar 37:27 pārspēja “HK Ogre/Hydrox”, nodrošinot ne vien trešo panākumu pār Ogres komandu, bet jau 14. uzvaru un papildus divus punktus čempionāta kopvērtējumā.

Sezonas ievadā dobelnieki uzvarēja ogrēniešus izbraukumā ar 36:25, bet savā laukumā otro panākumu izcīnīja ar mazāku vārtu pārsvaru – 33:25.

Šodien ar diviem precīziem metieniem, Ņikitas Pančenko un Oskara Arāja izpildījumā, spēles rezultātu atklāja Dobeles “Tenax” (2:0), bet Ogres komandai 3. minūtē pirmos vārtus guva Toms Lielais.

Dobelnieki jau pirmajās spēles desmit minūtēs panāca sešu vārtu pārsvaru (8:2), bet pirmo puslaiku noslēdza 10 vārtu pārākumā (23:13). Savukārt otrā puslaika ievadā dobelnieki ar 7:2 izrāvienu attālinājās pat 15 vārtu starpībā (30:15). Lai gan līdz spēles beigām ogrēnieši iekrāto deficītu spēja samazināt, nobeigumā nācās atzīt sakāvi ar -10 (27:37).

Dobeles “Tenax” labā visas septiņas reizes precīzi meta Antons Šuleiko, bet pa sešiem vārtiem astoņos metienos guva Ņikita Pančenko un Oskars Arājs. Savukārt “HK Ogre/Hydrox” komandu no zaudējuma nespēja glābt arī Toma Lielā deviņi realizētie metieni 16 mēģinājumos.

Svētdien, plkst. 14:00, Rīgā dobelnieki dosies līderu cīņā pret “ASK Zemessardze/LSPA”. Tā kā šī ir Latvijas čempionāta trešā apļa spēle, šoreiz rezultāts vairs netiks ieskaitīts Baltijas līgas kopvērtējumā.

• ZRHK Tenax Dobele – HK Ogre/Hydrox 37:37 (23:13)

ZRHK Tenax Dobele – Šuleiko 7/7, Pančenko 6/8, Arājs 6/8, Kreicbergs 5/8, Juzups 3/4, Usāns 3/5, Plaunovs 3/4, Plūme 1/2, Krūmiņš 1/2, Suharevs 1/2, Smokro 1/3

HK Ogre/Hydrox – Lielais 9/16, Kasai 5/7, Haisa 3/4, Putniņš 2/2, Čikuts 2/3, Laganovskis 2/3, Bisters 2/4, Zellis 1/2, Jomants 1/5

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā