03.05.2018 08:46

Trešā finālspēle noslēdzās ar Tenax uzvaru

"/>

28.04.2018., Dobelē, Tenax Dobele handbola komanda aizvadīja trešo finālspēli. Šī spēle bija ļoti izšķiroša, jo finālsērijas rezultāts bija 1:1. Spēles sākumā pirmos vārtus iemeta rīdzinieki un līdz 6. minūtei bija vadībā ar 2:1. Dobelniekiem vārtos Ivaru Lāci nomainīja Uldis Jansons, kurš ļoti veiksmīgi iekļāvās spēlē, atvairot vairākus uzbrukumus un dobelnieki panāca izlīdzinājumu- 2:2. Spēle bija ļoti saspringta un abas komandas spēlēja labi aizsardzībā. Līdz 16. minūtei rezultāts bija tikai 5:3 mājinieku labā, kas bija liels nopelns labai spēlei aizsardzībā abām komandām un vārtsargu Raita Puriņa (Celtnieks) un Ulda Jansona (Tenax) labai spēlei. Tomēr 20. minūtē dobelnieki spēja atrauties, gūstot vairākus vārtus, un panākot jau 11:4. Līdz puslaika beigām viesi spēja samazināt starpību, bet puslaiks beidzās 11:7 dobelnieku labā. Arī otrajā puslaikā laukumā bija sīva cīņa, mājiniekiem paturot vadību, bet nespējot atrauties vairāk kā par 2-3 vārtiem. Tikai 52. minūtē tenaxieši ieguva 5 vārtu pārsvaru un šo spēli pabeidza ar uzvaru 25:19(11:7),  finālsērijā izvirzoties vadībā ar 2:1. Vārti :  Austris Tuminskis- 8(2), Ņikita Pančenko- 5, Egils Politers, Oskars Arājs- 3, Nils Kreicbergs, Andis Ērmanis- 2, Nils Miķelsons, Emīls Kurzemnieks- 1. Šo sestdien, 05. maijā, Rīgā, RTDP zālē  plkst. 16:00, Celtnieks Rīga- Tenax Dobele, ceturtā finālspēle. Arī šoreiz būs autobuss līdzjutējiem un faniem uz Rīgu plkst. 14:00, no Dobeles Sporta halles.