14.09.2015 07:20

Tenax(Dobele)- četrkārtējie Rīgas čempioni

"/>

Kā katru gadu, sezonas sākumā notiek Rīgas atklātais čempionāts handbolā . Tenax komanda šo sezonu sāk ar lieliem robiem komandā, kad dažādu iemeslu dēļ vēl nespēlē Oskars Arājs, Ansis Bilkštis, Ēriks Blūms un Gints Grandbergs. Jau Rīgas čempionāta pirmajā spēlē 05.septembrī, pretinieks bija Jūrmalas Sports komanda, kura pirms nedēļas, K.Vītola piemiņas turnīrā , uzvarēja dobelniekus. Šajā spēlē dobelnieki jau pirmajā puslaikā nedeva nekādas cerības viesiem- 15:9. Otrais puslaiks aizritēja jau ar jūrmalnieku ofensīvu, bet uzvarēja dobelnieki 24:22(15:9). Vārti: Elvijs Lazda- 5, Andis Ērmanis- 4, Aleksandrs Krastiņš- 3,Toms Lielais- 2. Nils Kreicbergs- 2, Kristaps Krivmanis- 1, Kaspars Straume- 1.

09. septembrī Rīgā , ASK zālē, pretiniekos bija ASK/LSPA komanda. Arī šajā, ar daudzām tehniskajām kļūdām bagātajā spēlē no dobelnieku puses, tika izcīnīta uzvara 29:23(13:10). Vārti: Nils Kreicbergs- 7, Aleksandrs Krastiņš- 7(2), Kaspars Straume- 4, Emīls Kurzemnieks- 3, Egils Politers, Elvijs Lazda, Toms Lielais- 2, Andis Ērmanis, Kristers Ozols-1.

Svētdien, 13.septembrī, Rīgā ASK zālē notika fināli. Spēlē par 3.vietu, pēc līdzīga pirmā puslaika, pārliecinošu uzvaru guva Jūrmalas Sports komanda pār MSĢ/LAT-98 ar rezultātu 26:12 (7:6). Cīņā par Rīgas čempiona godu tikās Tenax(Dobele) un Celtnieks Rīga komandas. Dobelniekiem, bez jau nespēlējošajiem spēlētājiem, nevarēja palīdzēt Andis Ērmanis(trauma), Kristaps Krivmanis, Edgars Štelfs(slimi), Emīls Kurzemnieks un Kristers Ozols(spēlēja pie MSĢ/LAT 98). Tas laikam vēl vairāk saliedēja komandu un jau ar spēles pirmajām minūtēm dobelnieki apspēlēja Rīgas komandu, nedodot tiem nekādas cerības. Puslaiks- 16:8. Arī otrajā puslaikā līdz 50. minūtei, rīdzinieki guva tikai vienus. vārtus, kad rezultāts bija graujošs- 24:9. Tikai tad, kad dobelnieki pie šāda rezultāta atslāba, rīdzinieki samazināja vārtu starpību, bet neizbēga no smaga zaudējuma. Spēles gala rezultāts 27:17(16:8), un jau ceturto gadu pēc kārtas Tenax(Dobele) kļūst par Rīgas čempioniem. Vārti: Nils Kreicbergs- 8, Renāts Hovratovičs- 6, Toms Lielais- 4, Aleksandrs Krastiņš- 4(2), Kaspars Straume- 3, Egils Politers- 1, Jānis Zvejnieks- 1, Elvijs Lazda, Kristaps Krivmanis. Vārtos- Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Jau šo piektdien, 18.09., Dobeles Sporta hallē plkst. 19:30, sāksies Latvijas čempionāta spēles, Tenax (Dobele)- MSĢ/LAT-98.

Sezona ir sākusies, gaidām komandas atbalstītājus un fanus!