06.12.2013 07:15

TENAX ZAUDĒ LĪDERIM LUDZĀ

09.02. TENAX devās izbraukumā uz Ludzu, lai atkal tiktos ar SK LATGOLS komandu,kura šobrīd atrodas pirmajā vietā, dalot punktus ar dobelniekiem.Uz šo spēli dobelniekus pavadīja ap 30. līdzjutējiem un faniem.

Dobelnieki uz šo spēli aizbrauca ne savā pilnīgākajā sastāvā, jo gan mācību, gan traumu dēļ nespēlēja Aleksandrs Krastiņš, Egils Politers, Ansis Bilkštis, Aigars Bisenieks kā arī diskvalificētais Gints Grandbergs. Ludzā komandai pievienojās Arturs Meluškāns, kurš dzīvo un strādā Preiļos un tapēc ne vienmēr var palīdzēt komandai. Spēles sākumā ludzānieši izvirzījās vadībā 6:0. Tomēr dobelnieki sakārtoja spēli, labi sākot spēlēt aizsardzībā , un sākot gūt vārtus, 15. minūtē panāca 7:7.Tad pie līdzīgas spēles, puslaiku tomēr uzvarēja mājinieki – 13:11. Otrais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā, tomēr vienus vārtus priekšā bija mājinieki. Dobelnieki vienmēr , kad vajadzēja gūt izšķirošos vārtus, kļūdījās, un nespēja izmantot momentus, lai panāktu spēles lūzumu. Tā vajadzīgus vārtus neguva Nils Kreicbergs, Arvis Juzups, Oskars Arājs, Kaspars Straume, ko izmantoja ludzenieki, panākot 3. vārtu pārsvaru, ko arī noturēja līdz spēles beigu signālam – 30:27(13:11)Pēc šīs uzvaras LATGOLS sev ir nodrošinājis 1. vietu pirms pusfināliem.Arī dobelnieki saglabā 2. vietu, lai gan vēl ir spēles pret HK VAIŅODE un ASK/LU, kur vajadzīgas uzvaras. Vārti: Renārs Kozlovskis- 11(4), Arvis Juzups-4,Oskars Arājs-3, Nils Kreicbergs-3, Aigars Vilciņš-2,Kristaps Pintāns-2, Arturs Meluškāns-1, Kaspars Straume-1,

Tagad , 16.02.- TENAX dodas izbraukuma spēlē , lai cīnītos Baltijas līgas spēlē ar Lietuvas Čempionu DRAGUNAS (Klaipeda). Arī uz šo spēli dobelnieki atkal dosies bez vairākiem pamata sastāva spēlētājiem, bet tas dod iespēju sevi parādīt un apliecināt citiem.