03.02.2015 17:32

Tenax uzvaru gājiens turpinās

"/>

01. februārī, Tenax komanda Latvijas čempionāta spēlē Dobelē uzņēma vicečempionus HK Ogre/Miandum komandu. Šajā sezonā ogrēniešiem dažādu iemeslu dēļ ir problēmas ar spēlētāju sastāvu. Arī šajā spēlē nespēlēja viens no līderiem Artis Kurmēns. Tenax komandā saslimuši un nespēlēja Oskars Arājs un Kaspars Straume. Mikrotraumu dēļ tika pietaupīts Arvis Juzups. Spēli viesi uzsāka pārliecinoši izvirzoties vadībā. Dobelnieki ļoti vāji spēlēja aizsardzībā, ļaujot visai brīvi viesiem gūt vārtus, kur glābējs arī nebija vārtsargs Ivars Lācis. 15.minūtē Krastiņš panāca neizšķirtu rezultātu 8:8. Viesi nepadevās un puslaiks beidzās ar 15:15. Otrajā puslaikā dobelnieki panāca +2. Tomēr ogrēnietis Arvis Laganovskis 36. minūtē atkal rezultātu līdzsvaroja (18:18). Turpinājumā tomēr sāka izpausties mājinieku pārākums un beigās gūta uzvara 35:29(15:15).

Vārti: Kreicbergs, Ērmanis- 10, Bilkštis- 5( visi 7 metru soda metieni), Politers- 4, Krastiņš- 3, Lielais- 2, Blūms- 1.

Šo sestdien, 07. februarī, Tenax komanda dosies uz Igauniju, lai Baltijas līgas kausa spēlē tiktos ar HC Viljandi komandu. Tenax savās mājās sīvā cīņā uzvarēja igauņu handbolistus ar rezultātu 28:24(15:14). Igaunijā būs smaga spēle, jo HC Viljandi savās mājās noteikti gribēs gūt revanšu.

Svētdien, 08. februārī, Dobeles Sporta hallē, plkst. 17:00 Baltijas līgas kausa spēle Tenax – HC Vityaz (Baltkrievija).