06.12.2013 06:46

”Tenax” uzvar ”Vaiņodi”

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Februāra pēdējās dienas vakarā Latvijas handbola Virslīgas čempionāta otrajā aplī cīņā par 1.-5. vietu Dobeles ”Tenax” savā laukumā uzņēma ”Vaiņodes” handbolistus. Lai arī mačs aizritēja saspringtā cīņā, dobelnieki veiksmīgāk nospēlēja spēles izskaņā, uzvarot ar 34:28 (16:15).

Bija pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis kopš abu komandu iepriekšējās tikšanās reizes Vaiņodē. Toreiz ar rezultātu 36:30 uzvaru izcīnīja ”Tenax”. Spēle Dobelē iesākās ar ”Vaiņodes” gūtajiem vārtiem, pēcāk sekoja virkne ar kļūdām abu komandu spēlētāju izpildījumā vai teicamu vārtsargu darbību. Mača piektajā minūtē viesi panāca 2:0, bet tad pamazām dobelnieki uzņēma apgriezienus, vairākkārt pretinieku vārtsargu sarūgtināja Gints Grandbergs, un 17. minūtē mājinieki panāca 12:5. ”Vaiņodes” handbolisti nemaz nedomāja padoties un uzsāka pakaļdzīšanos, kas arī izdevās. Proti, līdz pārtraukumam rezultāts tika gandrīz vai izlīdzināts – 16:15 vadībā ”Tenax”.

Otrā puslaika pirmajās minūtēs abas komandas apmainījās precīziem metieniem, taču atkal viens brīdis, un pēc Kuģa sekmīgā snieguma Dobeles cietoksnī, kā arī Politera, Grandberga un Juzupa rezultativitātes uzbrukumā, mājinieki veica izrāvienu, iegūstot sešu vārtu pārsvaru. Tiesa, tāpat kā pirmajā puslaikā, arī otrajā spēles nogrieznī ”Vaiņode” nodemonstrēja neatlaidību, pēc Anda Grundmaņa un Oskara Pāvila gūtajiem vārtiem, viesi pietuvojās līdz pat divu vārtu starpībai, taču līdz mača beigām spēka un veiksmes kurzemniekiem nepietika. ”Tenax” pārliecinoši aizvadīja spēles pēdējās minūtes, tādējādi izcīnot uzvaru ar 34:28.

”Tenax” labā deviņus vārtus guva Gints Grandbergs, septiņi vārti Arvim Juzupam, bet seši precīzi metieni Aleksandra Krastiņa kontā.

Vārtu guvēji ”Tenax” sastāvā: Grandbergs 9/3, Juzups 7, Krastiņš 6/1, Politers 5, Kreicbergs 3, Miķelsons 3, Sproģis 1.

Jau šajā nedēļas nogalē ”Tenax” dosies uz Lietuvu, lai aizvadītu pēdējās spēles Baltijas līgā, tiekoties ar ”Dragunas” un ”VHC Sviesa” komandām.