05.12.2013 13:43

„TENAX” uzvar SK „Latgols”

"/>

5195468591_da291449fe_z

Svētdien, 21. novembrī, Dobeles „TENAX” mājas spēlē ar Ludzas SK „Latgols” izcīnīja uzvaru ar 36:26 (16:13). Šī dobelniekiem ir jau piektā uzvara sešās Latvijas čempionāta virslīgas regulārā turnīra spēlēs.

Mača sākumā abas komandas demonstrēja līdzvērtīgu spēli, un pēc 10 spēlētām minūtēm Dobeles „TENAX” atradās vadībā tikai ar +2 – 6:4. Spēles 18. minūtē pēc Kaspara Straumes ceturtajiem gūtajiem vārtiem šajā spēlē, dobelnieki atradās vadībā ar 10:6.
Dodoties ātrajā uzbrukumā, SK „Latgols” spēlētājs Vitālijs Borisenko raidīja bumbu vārtos ar kāju, līdz ar ko saņēma diskvalifikāciju. Izmantojot vairākumu, „TENAX” palielināja pārsvaru līdz +6 – 12:6. Līdz pirmā puslaika beigām Ludzas handbolistiem izdevās samazināt pretinieku pārsvaru līdz +3 – 16:13.
Jau no otrā puslaika pirmajām minūtēm viesi uzstājīgi centās mazināt rezultāta starpību un pārņemt vadības grožus, taču viņiem tas neizdevās. Pēc desmit spēlētām minūtēm „TENAX” atradās vadībā jau ar +5 – 23:18.
Turpinājumā pārliecinošāku sniegumu demonstrēja Dobeles handbolisti, un spēles 53. minūtē sasniedza lielāko pārsvaru šajā spēlē – +10 (33:23). Līdz mača noslēgumam tas tika noturēts, un spēle noslēdzās ar rezultātu 36:26.
„TENAX” rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 12 vārtu guvumu bija Aleksandrs Krastiņš, bet Nauris Auziņš un Kaspars Straume guva pa septiņiem vārtiem. SK „Latgols” labā septiņus vārtus guva Vladislavs Bondarevs.
Dobeles komandas sastāvā pēc vairāk kā mēneša ilga pārtraukuma spēlēt atsācis Kaspars Bilkštis, kurš bija guvis rokas traumu. Savukārt Edgars Štelfs un Sergejs Kalniņš joprojām dziedē savus savainojumus.
„TENAX”: Krastiņš 12, Auziņš 7, Straume 7, Cālbergs 4, Bilkštis 1, Bisenieks 1, Apals 1, Pintāns 1, Alps 1, Vilciņš 1.
SK „Latgols”: Bondarevs 7, Drobots 5, Vimbulis 5, Brics 4, Ločs 2, Matvejenko 1, Borisenko 1, Pegasovs 1.