06.12.2013 06:48

”Tenax” uzvar pusfināla pirmajā spēlē

"/>

Sestdien Latvijas handbola Virslīgas čempionāta pusfināla pirmajā spēlē uzvaru izcīnīja Dobeles ”Tenax, kas Spuņciemā saspringtā mačā ar rezultātu 26:24 pārspēja ”Jūrmalas Sportu”.

Ir pienācis tas laiks, kad handbola sezona pamazām iesoļo finiša taisnē, un komandas, kas aizkļuvušas līdz pusfinālam, mērķē tikai un vienīgi uz finālu. Viena no šīm komandām ir Dobeles ”Tenax”, taču ceļu uz finālu tai šķērso ”Jūrmalas Sports”, ar kuru dobelniekiem jāspēkojas, līdzko kāda no komandām izcīnīs divas uzvaras.

Pusfināla sērijas pirmā spēle tika aizvadīta Spuņciema sporta zālē, vietā, kurā dobelnieki ne reizi vien pabojājuši nervus. Mača pirmais puslaiks mūsējiem padevās gaužām neveiksmīgs, ”Jūrmalas Sports” bija ieguvis piecu vārtu pārsvaru, nostādot Dobeles komandu zaudētājos – 8:13. Tiesa, otrajā puslaikā ”Tenax” paveica īstu varoņdarbu – ne tik vien atspēlēja piecu vārtu deficītu, bet ieguva arī vadību, izcīnot grūtu uzvaru ar 26:24.

Dobelnieku rindās rezultatīvākais spēlētājs ar septiņiem gūtiem vārtiem bija Aleksandrs Krastiņš, bet četrus vārtus guva Egils Politers.

Pusfināla sērijas otro maču abas komandas aizvadīs sestdien, 28. aprīlī (plkst. 19:00), Dobeles Sporta centrā. Ja uzvarētāju noskaidrošanai būs nepieciešama trešā spēle, mačs norisināsies Dobelē dienu vēlāk.

Vien jāpiemin, ka otrā pusfinālā spēkojas Rīgas LSPA un Ludzas komanda ”Latgols”. Pirmajā spēlē ar rezultātu 29:24 pārāki izrādījās rīdzinieki.