05.12.2013 19:23

“TENAX” UZVAR NORVĒĢU “KOLSTAD” UN TURPINA SPĒLĒT RĪGAS ČEMPIONĀTĀ

11.09. – Dobelē  norisinājās draudzības spēle ar norvēģu klubu,,Kolstad,, kurā spēlē četri latviešu handbolisti, Ivars Lācis (pagajušajā sezonā bija ,,Tenax,, vārtu sargs ), dobelnieks Uldis Lībergs, kā arī  Arvis  Laganovskis, Aleksejs Kuzmins.

Jau iepriekšējā dienā Rīgā, sīvā cīnā norvēģi zaudēja LSPA komandai. Dobelē spēle sākās ar dobelnieku pārsvaru jau pirmajās minūtēs – 10.min 7:3. Visu   puslaiku   vadībā  ar 4. vārtiem turējās dobelnieki, bet neiemetot 7. m. soda metienu, un negūstot vārtus , atļāva norvēģiem pietuvoties lidz vieniem vārtiem. Puslaiks 10:9.  Arī otrajā puslaikā norvēģi nespēja lauzt spēles gaitu, kaut  dobelnieki mainija spēlētājus, tos pārbaudot šajā cīnā.Spēles 50. min dobelnieki jau bija vadībā ar sešiem vārtiem ,bet  nospēlējot  paviršāk aizsardzībā un uzbrukumā, atļāva  pretiniekam pietuvoties , tomēr neradot šaubas par uzvaru, 21: 17 (10:9)  Vārtus guva Arvis Juzups -8 (5), Kaspars Salmiņš-4, Aleksandrs Krastiņš- 3, Gints Grandbergs- 2, Arturs Meluškāns- 2, Niks Sproģis- 1, Egils Politers- 1.  Vārtus sargāja Arturs Kuģis. Pretiniekiem rezultatīvākais bija latvietis Arvis Laganovskis-5.vārti.
 Nākošās spēles Dobelē  14.septembrī 19,00 ar RVR(Rīga), 19.sept. 19,00 ar RTU (Rīga) komandām.