20.02.2017 07:36

Tenax uzvar Ludzā

"/>

Sestdien, 18. februārī, Tenax Dobele vīriešu handbola komanda spēlēja izbraukuma spēli Ludzā ar SK Latgols komandu. Pēdējā tikšanās reizē, LHF Kausa spēlē, dobelnieki pēcspēles soda metienu  sērijā zaudēja ludzāniešiem.

Spēles sākumā rezultāts auga līdzīgi, bet 10. minūtē jau stabili vadību pārņēma dobelnieki un puslaiku uzvarēja ar 19:12. Otrā puslaika sākumā dobelnieki atrāvās- 24:15. Traumas guva Oskars Arājs un Emīls Kurzemnieks. Arī pirmajā puslaikā laukumā vairs neizgāja Kaspars Straume. Tomēr ludzānieši ar savu līderu palīdzību un labi ludzāniešu vārtos spēlējošā vārtsarga Kaspara Piščeva darbību, kas atvairīja vairākus bīstamus uzbrukumus, 55. minūtē spēja samazināt rezultātu līdz divu vārtu starpībai. Tomēr uzvaru dobelnieki šajā spēlē no savām rokām neizlaida un svinēja jau trešo uzvaru pēc kārtas, 1- 4 komandu starpā 31:28 (19:12).

Vārti: Oskars Arājs- 9(3), Egils Politers- 6, Nils Miķelsons- 5, Jānis Zvejnieks, Emīls Kurzemnieks, Ansis Bilkštis- 2, Nikita Pančenko, Andis Ērmanis, Aleksandrs Krastiņš, Kaspars Straume, Renāts Hovratovičs- 1. Vēl spēlēja Kristaps Krivmanis, Kristers -Rihards Ozols. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Ceturtdien, 23. februārī, plkst. 19:00, Ogrē, HK Ogre/Miandum- Tenax Dobele.