15.01.2015 15:39

Tenax uzņems Dobelē Lietuvas komandas

"/>

Pēc Jaungada pārtraukuma Tenax vīriešu rokasbumbas komanda atsāka spēles Latvijas čempionātā. 14.01.2015.g. izbraukuma spēle tika aizvadīta Vaiņodē. Braucot uz spēli komandas autobusu uz pārbaudi apturēja Transporta policija, kas aizkavēja komandas nokļūšanu Vaiņodē. Tomēr policija bija ļoti saprotoša. Visu ceļu lija lietus, kas pārgāja sniegā un ļoti apgrūtināja braukšanu, jo jābrauc bija pa lauku ceļu, kurus nekopj un netīra. Tomēr uz spēli nokļuvām diezgan laicīgi. Šajā spēlē komandai darba dēļ nevarēja palīdzēt Ēriks Blūms un Emīls Kurzemnieks. Vaiņodes sporta zāles tribīnes bija pilnas ar līdzjutējiem, kuri bija ieradušies, lai atbalstītu savējos un klusi cerēja uz kādu Jaungada brīnumu, jo Vaiņodes komanda savā laukumā jau bija uzvarējuši Ogres/Miandum, HK Latgols un Celtnieks/LSPA komandas. Bet jau spēles sākumā dobelnieki izvirzījās vadībā ar rezultātu 12:2. Tad treneris Sandris Veršakovs nomainīja sastāvu, kas atļāva uz brīdi mājiniekiem samazināt spēles rezultāta graujošo starpību. Puslaiks 12:25 dobelnieku labā. Otrais puslaiks iesākās ar dobelnieku ofensīvu, bet negūstot piecus vārtus pēc kārtas, atļāva mājiniekiem izlīdzināt spēles gaitu. Pēc paņemtā pārtraukuma viss nostājās savās vietās un dobelnieki izcīnīja kārtējo uzvaru Latvijas čempionātā, nezaudējot jau 38. spēli pēc kārtas, ar pārliecinošu rezultātu 46:21(25:12). Jāatzīmē ka dobelnieku vārtus otrajā puslaikā sargāja jaunais Uldis Jansons (1999.g), Lindas Karlovičas (Tērvete) audzēknis.

Vārti: Bikštis- 11, Straume- 6, Juzups- 6, Lielais-4, Arājs- 4, Politers- 4, Ērmanis- 3, Lazda- 2, Krastiņš- 2, Krivmanis- 2, Kreicbergs- 2. Vārtus sargāja Ivars Lācis un Uldis Jansons.

17. un 18. janvārī, Dobeles Sporta hallē, Tenax komanda Baltijas līgas kausa spēlēs uzņems Lietuvas klubus Granitas/Gaja-Karys (Kauņa) un Dragunas (Klaipēda). Ar šiem klubiem Baltijas līgā dobelnieki spēlēja Lietuvā, kur zaudējām Lietuvas čempioniem Dragunas, kaut gan uzvarējam puslaiku ar 28:31(16:15), un Kauņā uzvarējām Granitas/Gaja-Karys ar 31:29(14:14). Baltijas līgas Izaicinājuma kausā visas komandas ir ļoti līdzīgas un prognozēt uzvaras te nevar. Lai nodrošinātu vietu FINAL- 4, Tenax komandai vajag mājas spēlēs cīnīties par uzvarām. Tāpēc gaidām savus atbalstītājus un fanus.

Spēles BCL 17.janvārī. plkst. 17:00 Tenax- Granitas/Gaja-Karys, 18.janvāri. plkst. 14:00 Tenax- Dragunas.