03.12.2014 15:42

Tenax uzņems Dobelē Baltijas līgas komandas

"/>

Dobeles Sporta hallē 28. novembrī notika gadskārtējā  sportistu un kultūras darbinieku balle, kur tika godināta Tenax komanda un Zemgales reģionālais handbola klubs. Bet jau nākošajā dienā, 29. novembrī, komandai bija izbraukuma spēle Ogrē, ar vicečempioniem HK Ogre/Miandum komandu. Tā kā Baltijas līgas kausa spēles prasīs daudz spēka, tika pietaupīti spēlētāji, kuri guvuši traumas- Ēriks Blūms, Toms Lielais, Kaspars Straume un Renārs Kozlovskis. Spēles sākumā vadībā izvirzījās dobelnieki- 8. minūtē rezultāts 6:3, bet jau 20. minūtē mājinieki panāca 10:10. Arī  puslaika galotni veiksmīgāk aizvadīja mājinieki, sagādājot dobelniekiem zaudējumu puslaikā 14:13. Arī otrais puslaiks iesākās ar ogrēniešu uzbrukumiem, izvirzot tos vadībā ar 16:13. Tikai 40. minūtē dobelnieki panāca 18:18. Turpinot labi spēlēt uzbrukumā un aizsardzībā, krietni piepalīdzot vārtsargam Ivaram Lācim, kurš atvairīja vairākus  bīstamus uzbrukuma metienus, dobelnieki pārņēma vadību un 54. minūtē bija  priekšā ar 28:22. Kaut gan ogrēnieši spēja atgūt  divus vārtus, tas nespēja apdraudēt Dobelnieku kārtējo, jau  34. uzvaru, pēc kārtas 30:26(13:14).

Vārti: Bilkštis- 8(4),  Arājs- 7, Politers- 5, Kreicbergs, Ērmanis- 4, Krastiņš- 2.
Sestdien, 06. decembrī plkst. 17.00,  Baltijas līgas kausa spēlē, Dobeles Sporta hallē, Tenax (Dobele)  LAT- HC  Viljandi (Viljandi) EST. Svētdien, 07. decembrī  plkst. 14.00, Tenax (Dobele) LAT- HC  Vitjaz (Minska)  BLR. Gaidām savus atbalstītājus un fanus.