03.12.2013 01:03

„TENAX” turpina uzvarēt

Trešdien, 13. oktobrī, Dobeles „TENAX” handbolisti izcīnīja jau trešo uzvaru Latvijas čempionāta virslīgas spēlē, ar 39:31 (19:18) pārspējot HK „Vaiņode”.

Lai arī Dobeles komanda uzskatāma par šī mača izteiktu favorīti, pirmajā puslaikā neizdevās gūt lielu pārsvaru pār Vaiņodes handbolistiem. „TENAX” šo maču izmantoja dažādu sastāva variāciju izspēlēšanai, laukumā devās un divus vārtus guva arī Aigars Lazdiņš, kurš parasti iejuties trenera lomā.
Pirmo puslaiku izdevās noslēgt tikai ar vienu vārtu pārsvaru (19:18), taču otrā puslaika gaitā tas palielināts līdz +8 – 39:31.
Rezultatīvākais Dobeles „TENAX” rindās ar astoņu vārtu guvumu bija Nauris Auziņš, savukārt Sergejam Kalniņam, Mārtiņam Lībergam un Gintam Apalam – pa septiņiem vārtiem. Pretiniekiem astoņus vārtus guva Mārcis Ķergalvis.
„TENAX”: Auziņš 8, Kalniņš 7, M. Lībergs 7, Apals 7, Krastiņš 4, Straume 3, Lazdiņš 2, Štelfs 1.
„Vaiņode”: Ķergalvis 8, N. Pāvils 7, Grundmanis 6, Mickus 2, Juzups 2, O. Pāvils 2, Lapiņš 1, Strēlis 1, Auders 1, Taujēns 1.