23.04.2018 08:12

Tenax turpina cīņu finālā

"/>

Svētdien, 22. aprīlī, Tenax Dobele vīriešu handbola komanda, izbraukumā Rīgā, aizvadīja otro finālsērijas spēli, ar Celtnieks Rīga komandu. Traumas dēļ komandai nevarēja palīdzēt Ņikita Pančenko. Kā jau varēja paredzēt, uz šo spēli mājinieki savā zālē bija sagatavojušies ļoti nopietni, jo  finālsērijā atradās iedzinējos ar 0:1. Spēles rezultātu atklāja dobelnieki un līdz 3. minūtei bija vadībā ar 2:1. Rīdzinieki 4. minūtē ar Artūra Lazdiņa gūtajiem vārtiem panāca vadību 4:3 un turējās ar 1-2 vārtu vadībā visu pirmo puslaiku. Dobelnieki vairākas reizes pietuvojās līdz minimumam, bet neiemetot vairākus vārtus, izvirzīties vadībā un lauzt spēles gaitu nespēja. Mājinieki, pateicoties  Raita Puriņa teicamai spēlei vārtos un uzbrukuma līdera Artūra Lazdiņa rezultatīvai spēlei (12 vārti pirmajā puslaikā, visā spēlē 18), turējās vadībā, pirmo puslaiku uzvarot ar 19:17. Arī otrajā puslaikā rīdzinieki turpināja rezultatīvi uzbrukt un tikai 45. minūtē dobelnieki ar Nila Kreicberga metienu panāca 25:25. Ar 48. minūtē Oskara Arāja izpildīto soda metienu panāca vadību 27:26. Tomēr spēli lauzt savā labā dobelnieki nespēja. No 48. līdz 55. minūtei, uzbrukumā kļūdoties un negūstot vārtus Elvijam Lazdam, Nilam-Aivim Miķelsonam un Emīlam Kurzemniekam, ko izmantoja rīdzinieki, rezultatīvi uzbrūkot viņu līderiem, un gūstot 6 bezatbildes vārtus, 55. minūtē  panāca 32:27, kas arī  izšķīra šīs spēles likteni. Vēl dobelnieki centās pielietot presingu, bet vārtus gūt atkal neļāva vārtsargs Raitis Puriņš, pat atvairot 7 metru soda metienu. Gala rezultāts 35:32 (19:17) par labu mājiniekiem. Dobelnieki cieta pirmo neveiksmi šajā sezonā un finālsērijas rezultāts kļuva 1:1. Atgādinām, ka cīņa par zeltu notiek līdz trīs uzvarām. Trešā finālspēle Dobelē, sestdien, 28. aprīlī. Vārti: Nils Kreicbergs- 8, Andis Ērmanis- 7, Nils-Aivis Miķelsons -4, Austris Tuminskis- 4(1), Elvijs Lazda- 3, Oskars Arājs- 2(1), Egils Politers, Emīls Kurzemnieks- 2. Trešā finālspēle notiks sestdien, 28. aprīlī, plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē, Tenax Dobele- Celtnieks Rīga. Liels paldies visiem līdzjutējiem un faniem, kuri lielā skaitā bija svētdien ieradušies atbalstīt komandu un jūsu atbalsts ir ļoti vajadzīgs arī nākošajās spēlēs.