fbpx
06.12.2013 06:38

,,TENAX,, turpina cīņas Baltijas līgā un Latvijas čempionātā. Dobelē lielais handbols!

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Dobelnieki ir aizvadījuši vairākas spēles Latvijas čempionātā, kur spēlējot bez vairākiem spēlētājiem, Aleksandra Krastiņa , Nika Sproģa, Sanda Lepera, Kristapa Pintāna, zaudēja LSPA komandai. Arī rīdziniekiem liels zaudējums, jo traumu guva viens no līderiem Artis Kurmēns.

Pirmo puslaiku dobelnieki nospēlēja līdzīgi – 17:17. Otrajā puslaikā vairs nespēja gūt vārtus, ko izmantoja rīdzinieki, gūstot pārsvaru un to noturot līdz spēles beigām – 34:27. Vēl dobelnieki pārspēja , gūstot vieglas uzvaras Stopiņu NHK -41:22 (22:11), ASK/LU- 35:22 (14:8). Tagad dobelnieku pretinieks būs HK Latgols komanda, 05.11. plkst. 17.00, (pēc spēles Latvija – Beļģija ), kura līdz šim vēl nav zaudējusi Latvijas čempionātā.

22-23.10. ,,Tenax,, aizvadīja Baltijas līgas spēles Igaunijā, spēlējot ar Igaunijas spēcīgākajiem klubiem – HC Kehra/Horizont P& P, un Polva Servitti. Dobelnieki arī spēlējot pavājinātā sastāva , spēja aizvadīt šīs spēles labā līmenī, neļaujot pretiniekiem svinēt uzvaras pirms spēles beigām . Spēlējot ar HC Kehra, , igauņi spēja katrā puslaikā uzvarēt tikai četrus vārtus , gūstot uzvaru ar 39:31 (20:16). Arī ar Polvas komandu , kur igauņu tiesneši ļoti centās neradīt nekādas cerības dobelniekiem, otrajā puslaikā dobelnieki zaudēja tikai ar – 1. vārti. Visa spēle 30:21 (16:8) -Polvas labā. Jāuzslavē dobelnieku spēlētājs Nauris Auziņš , kurš gūstot 11. vārtus pret HC Kehra, un 9. vārtus pret Polvu, ir rezultatīvākais Baltijas līgā. Arī pārējie jaunie spēlētāji cīnījās godam, un liekot uz viņiem lielas cerības, ka turpinot trenēties arī uzvaras tiks dobelniekiem nākošajās spēlēs. Tagad Baltijas līgas spēles būs Dobelē 19.-20. novembrim, kad pretiniekos būs Lietuvas klubi HC Šviesa (Viļņa), un ,,Dragunas,, (Klaipeda)

Jau šo sestdien , 05.11.plkst. 15.00 – Dobeles Sporta hallē notiks ‘2013.g. Pasaules kausa kvalifikācijas spēle – LATVIJA-BEĻĢIJA. Dobelei ir liels gods rīkot savā Sporta hallē šāda mēroga sacensības. Šo godu Dobelei nodrošināja tas, ka sporta zāle šādām spēlēm ir visatbilstošākā Latvijā, ka Dobelē handbols ir vadošais komandu sporta veids un ar Dobeles novada vadītāja Andreja Spridzāna ļoti lielo atbalstu. Tapēc Dobeles novada sporta draugi, nepalaižiet garām iespēju redzēt handbolu arī citu valstu izlašu līmenī. Gaidām līdzjutējus.