17.10.2014 15:11

Tenax turpina bez zaudējumiem

"/>

Sestdien, 11.10.2014., Dobeles Sporta hallē, Tenax komanda Latvijas čempionāta spēlē, uzņēma vienus no līderiem, Celtnieks/LSPA komandu. Pirmos vārtus, izvirzoties vadībā, guva viesi 0:2. Bet tā bija vienīgā reize, kad rīdzinieki bija vadībā, jo dobelnieki stingrāk spēlējot aizsardzībā, jau 5. minūtē bija vadībā ar rezultātu 5:2. Turpinājumā spēli diktēja jau dobelnieki, kas pakāpeniski izvirzījās stabilā vadība un puslaiku noslēdza ar 16:10. Otrā puslaika sākumā dobelnieki uzreiz guva 3 vārtus, panākot jau 9 vārtu pārsvaru. Spēles turpinājumā būtiski nekas nemainījās un dobelnieki uzvarēja ar 32:17(16:10). Šajā spēlē, dobelnieku rindās dažādu iemeslu dēļ nespēlēja, Kaspars Straume, Kristaps Krivmanis un Arvis Juzups. Pēc ilgāka pārtraukuma ierindā bija Toms Lielais un Renārs Kozlovskis.
Vārti: Blūms- 6, Ērmanis- 6(5), Bilkštis- 4, Arājs- 4, Lazda, Krastiņš, Kurzemnieks, Kreicbergs, Politers- 2, Kozlovskis, Lielais, Hovratovičs- 1. Vārtus sargāja Ivars Lācis. Jāpiebilst, ka šo spēli tiesāja visaugstāk kvalificētais tiesnešu pāris Latvijā – Renārs Līcis un Zigmārs Stoļarovs, kas šo spēli novadīja tiešām atbilstoši savai kvalifikācijai.
Tenax, pēc četrām spēlēm Latvijas čempionātā, ir līderu pozīcijā, uzvarot LAT-98 35:16(14:8), Ogre/MIANDUM- 34:24(18:13), HK Latgols 34:27, Celtnieks/LSPA (Rīga)- 32:17(16:10). Sestdien, 18.10.2014., TENAX dosies izbraukumā uz Jūrmalu, kur savstarpējā cīņā noskaidros attiecības ar pagaidām otrajā vietā esošo Jūrmalas Sports komandu. Dobelē Tenax spēlēs 08. novembrī plkst. 17.00, ar HK Vaiņode. Bet pirms tam, 01.novembrī, plkst. 17.00, Dobeles Sporta hallē, Eiropas Čempionāta kvalifikācijas spēle Latvija – Slovēnija.