24.11.2014 08:10

Tenax turpina bez zaudējumiem.

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien, 22.11.2014.g.,Tenax komanda, Latvijas čempionāta spēlē Salaspils Sporta hallē, tikās ar LAT-98 komandu. Dobelnieku rindās uz šo spēli gūto traumu dēļ nebija Ēriks Blūms, Andis Ērmanis, Kaspars Straume, Aleksandrs Krastiņš, Emīls Kurzemnieks (spēlēja LAT-98 rindās). Tika taupīts un nespēlēja arī Egils Politers, kurš guvis mikrotraumas. Uz šo spēli tika pieteikts Edgars Štelfs, kurš ir vienmēr gatavs palīdzēt komandai. Tomēr spēles gaitu tas viss nespēja ietekmēt, jo sākums pārliecinoši piederēja dobelniekiem, 8.minūtē rezultāts 9:0. Mājinieki nespēja pārvarēt dobelnieku aizsardzību un vārtos pieredzējušo Ivaru Lāci. Puslaiks 22:7. Arī otrajā puslaikā nekas nemainījās, un dobelnieki jau 33. spēli pēc kārtas pabeidza kā uzvarētāji – 42:17(22:7) . Vārti: Bilkštis- 12(1), Kreicbergs- 8, Juzups- 6, Lielais- 4, Krivmanis- 4, Lazda- 3, Arājs- 3, Kozlovskis-1, Štelfs-1.

Jau nākošo sestdien, 29.novembrī, Ogres Sporta centra zālē, plkst.18.00, Tenax izbraukuma spēlē tiksies ar vicečempioniem HK Ogre/Miandum komandu. 06. 07.decembrī, Tenax Dobelē uzņems Baltijas Izaicinājuma kausa komandas HC Viljandi (Igaunija) un HC Vitjaz (Baltkrievija).