06.12.2013 07:10

TENAX TURPINA AR UZVARU

Latvijas čempionātā kārtējo uzvaru, izbraukuma spēlē Jūrmalā, izcīnīja TENAX handbolisti, pārliecinoši uzvarot Jūrmalas Sports komandu.

Dobelnieki uz Jūrmalu aizbrauca ne savā optimālajā sastāva, jo gan traumu, slimības un mācību dēļ nebija Kaspars Straume, Ansis Bilkštis, Gints Grandbergs, Aigars Bisenieks, Nils Miķelsons, Edgars Davidsons. Šos spēlētājus aizvietoja Aigars Vilciņš un Renats Hovratovičš( 16. gadi) Spēles sākums ritēja līdzīgi, ar jūtami labāku spēli dobelnieku izpildījumā, kad dažādu paviršibu dēļ, no dobelnieku puses , rezultāts turējās ar minimālu 2-3. vārtu pārsvaru, dobelnieku labā. Puslaiks 15:11 Tenax labā. Otrajā puslaikā , jūrmalnieki tikai sešas minūtes spēja turēties – 2vai 3. vārtu mīnusos. Tad dobelnieki izdarīja izrāvienu, un 45. minūtē bija vadībā ar 26:16. Kaut gan dobelnieku sastāvā laukumā spēlēja visi rezervisti, tas rezultātu un spēles gaitu nemainīja. Tā, ļoti pārliecinoši aizvadot spēles galotni , tika gūta kārtējā uzvara 33:19 (11:15) Vārti: Oskars Arājs -10(3), Nils Kreicbergs-5, Aleksandrs Krastiņš-5, Arvis Juzups-3, Renats Hovratovičš , Toms Īle, Egils Politers -2, Renārs Kozlovskis,Kristaps Pintāns, Aigars Vilciņš,Edgars Štelfs- 1. Jūrmalniekiem rezultatīvākais bija aucenieks Raitis Ence – 6. vārti.

Nākošā spēle , 05.12.( trešdien ), plkst 19.30, Dobeles Sporta hallē, kad pretiniekos būs Rīgas ASK/LU, komanda, kura Latvijas čempionātā , uzvarot LSPA/NB-SAN komandu, atrodas vienādā vietā ar TENAX komandu.

05_12_2012-Dobeles_Tenax-ASK_LU

Bet 09.12. (svētdien),plkst. 14.00, Dobelē , Baltijas līgas spēlē, TENAX pretinieki būs Lietuvas Čempioni ,,DRAGUNAS,,(Klaipeda).