28.09.2017 05:09

Tenax turpina ar uzvaru Synottip virslīgā

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Trešdien, 27. septembrī, Tenax Dobele handbola komanda spēlēja Synottip virslīgas spēlē Murjāņos. Mājinieki bija MSĢ/LAT- 2000 komanda, kuras sastāvā ir jaunie tenaxieši Toms-Rolands Ābelīte, Ņikita Pančenko, Antons Šuleiko un Edgars Krieviņš. Dobelnieki joprojām vēl nav savā optimālajā sastāvā, kas rada problēmas spēles tempa uzturēšanā. Pirmo puslaiku mājinieki turējās 1-2 vārtu deficītā un puslaiku viesi pabeidza 16:12 savā labā. Otrā puslaika sākumā atrāvienu veica tenaxieši 22:16. Vēl 45. minūtē jaunie murjānieši pietuvojās 23:26, bet spēles beigas piederēja tenaxiešiem. Spēles gala rezultāts 41:28(16:14) par labu dobelniekiem. Vārti: Kurzemnieks- 9, Tuminskis- 8(1), Miķelsons, Lazda- 6, Krastiņš- 5, Kreicbergs, Ērmanis, Krivmanis- 2, Jomants- 1. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

30. septembrī. un 01. oktobrī, Tenax Dobele aizvadīs pirmās spēles Baltijas līgā. Sestdien, 30. septembrī, plkst. 14:00, pretinieki būs Lietuvas čempioni Dragunas Klaipēda komanda. Spēle notiks Spuņciema sporta zālē, jo Dobeles sporta halle ir aizņemta pasākumam.

01. oktobrī, plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē, Tenax Dobele- VHC Šviesa Viļņa.