24.09.2019 13:26

Tenax SynotTip Virslīgu sāk ar uzvaru pret MSĢ/LAT-2000

"/>

Sestdien,21.09.2019., Tenax Dobele handbolisti sezonas pirmajā spēlē Latvijas čempionāta SynotTip virslīgā uzņēma MSĢ/LAT-2000 komandu. Spēles sākumā notika līdzīga cīņa. Tikai 15. minūtē tenaxsieši sāka atrauties rezultātā un puslaiku uzvarēja jau pārliecinoši 19:10. Arī otrajā puslaikā jaunie murjāņieši nespēja izrādīt pretestību un dobelnieki uzvarēja pārliecinoši 38:20(19:10).

Vārti : Veršakovs-9, Jurdžs-6, Kurzemnieks-5, Krivmanis-4, Politers, Arājs-3,Pančenko, Bilkštis, Tarasenko -2,Pavļenko, Krastiņš -1. Vārtos Jansons un Lācis.

Murjāniešu komandā spēlēja arī jaunie tenaxsiešu spēlētāji. Vārtsargi-Ozoliņš Mārtiņš un Putra Ritvars. Spēlētāji-Šuleiko Antons, Gidrevics Kristians un Vidovskis Andris. Līdzīga spēlē iepriekšējā dienā jaunie murjānieši zaudēja arī Celtnieks Rīga 41:27(19:11), bet svētdien izcīnīja pirmo uzvaru pret ASK/LSPA  33:27(16:16).

Jau šo sestdien un svētdien , 28-29.09.2019., Tenax Dobele komanda dosies izbraukumā Baltijas līgas spēlēs, kur  sestdien 16:00 Polvā tiksies ar Igaunijas čempioni Polva/Servitti (EST) komandu, bet svētdien jau Somijā 15:00 ar  Somijas čempioni  Riihimaki  Cocks (FIN).

Šosezon  Baltijas līgā Tenax Dobele spēlē A grupā, kurā ir savu valstu labākās komandas:SKA Minsk (BLR) , ZTR  Zaporožje (UKR) , Riihimaki Cocks (FIN) , Polva/Servitti  (EST) ,Dragunas  Klaipeda (LTU) , Tenax Dobele (LAT).

B grupā   spēlē :   Celtnieks  Rīga (LAT) , HC Tallinn  (EST) , HC  Viljandi (EST)  , HC Kehra/Horizon Pulp&Paper (EST) , Granitas /Karys Kaunas  (LTU) , VHC  Sviesa Vilna (LTU).

Baltijas līgā spēles notiek izbraukumā un mājās. Dobelniekiem  šogad būs iespēja Dobeles Sporta hallē redzēt spēcīgas komandas un kā arī labu handbolu .
Baltijas līgas spēles var redzēt tiešraidē arī  YouTube Baltijas handbola līgas lapā.(https://www.youtube.com/channel/UCbg71yyUt9Klen35TVlN99Q)