15.02.2016 09:54

Tenax svin kārtējo uzvaru Latvijas čempionātā

"/>

Sestdien, 13. februārī, Tenax Dobele komanda izbraukumā aizvadīja Latvijas čempionāta spēli  pret Jūrmalas Sports komandu. Spēlē dobelniekiem nevarēja palīdzēt, bez jau traumas guvušajiem spēlētājiem, saslimušais Kaspars Straume un Kristaps Krivmanis. Arī galvenais treneris Sandris Veršakovs cīnījās ar vīrusu. Pirmo reizi sastāvā tika iekļauts aucenieks Intars Jomants(1999.g.). Spēles rezultātu atklāja jūrmalnieki, bet turpinājumā 15. minūtē jau stabili spēli savās rokās turēja dobelnieki ar 8:3. Arī puslaiku dobelnieki pabeidza ar 16:8. Otrajā puslaikā dobelnieki nedeva nekādas iespējas mājiniekiem un 40. minūtē, kad rezultāts bija 26:12, pamatsastāvs tika nomainīts pret jaunajiem spēlētājiem, kuri gan atļāva jūrmalniekiem rezultāta starpību samazināt, bet apdraudēt kārtējo uzvaru nespēja. Šī jau bija 67. nezaudētā spēle Latvijas čempionātā. Gala rezultāts 31:24(16:8) Tenax labā. Vārti: Nils Kreicbergs- 8, Toms Lielais- 5, Andis Ērmanis- 5(1), Elvijs Lazda- 3, Ēriks Blūms- 3, Egils Politers- 3, Kristers Ozols- 2, Nils Miķelsons- 1, Jānis Zvejnieks- 1. Vēl spēlēja Renāts Hovratovičs, Intars Jomants. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Svētdien, 14. februārī, Dobeles Sporta hallē, viesos bija Latvijas čempionāta otrās vietas komanda Celtnieks Rīga, kura ieradās savā optimālajā sastāvā un ar lielām ambīcijām, lai pārtrauktu dobelnieku uzvaru sēriju. Arī šajā spēlē nespēlēja Kaspars Straume un Kristaps Krivmanis. Pirmajās 5 minūtēs vadībā izvirzījās viesi ar 4:3, bet tad iespēlējās mājinieki un jau 15. minūtē bija vadībā ar 10:6. 25. minūtē dobelnieki bija vadībā ar 13:10, bet puslaika pēdējās minūtēs nospēlēja paviršāk, pieļaujot kļūdas un nerealizējot vārtus, kas ļāva viesiem rezultātu sadeldēt līdz minimumam- 15:14 dobelnieku labā. Otrā puslaikā spēle norisinājās ļoti līdzīgi, dobelnieki turējās priekšā ar 1-2 vārtiem.

Sāka izpausties jau mājinieku kļūdas uz noguruma pamata, jo pilnvērtīgi dobelniekiem uz maiņu bija tikai Renāts Hovratovičs. 37. minūtē rīdzinieki panāca rezultāta izlīdzinājumu 16:16. Tad atkal mājinieki ieguva sev divu vārtu pārsvaru 20:18. Nerealizējot divus 7 metru soda metienus un vairākus ļoti labus vārtu gūšanas momentus, 50. minūtē ļāva rīdziniekiem novienādot rezultātu 22:22. Tomēr spēles beigu daļu labāk aizvadīja dobelnieki, nodrošinot sev kārtējo uzvaru ar rezultātu 27:24(15:14). Vārti: Nils Kreicbergs- 7(3), Toms Lielais- 5(1), Ēriks Blūms- 5, Andis Ērmanis- 4(3), Elvijs Lazda- 3, Egils Politers- 2, Renāts Hovratovičs- 1. Vēl spēlēja Kristers Ozols, Nils Miķelsons, un Jānis Zvejnieks. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Sestdien, 20.februārī plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē viesos būs HK Ogre/Miandum komanda.