06.12.2013 06:45

”Tenax” savā laukumā pārliecinoši apspēlē ”Latgolu”

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Sestdien Latvijas handbola Virslīgas vienīgajā spēlē spēkiem mērojās Dobeles ”Tenax” un ”Latgols”. Aizvadot lielisku spēli visa mača garumā, pārliecinošu uzvaru ar 27:16 izcīnīja dobelnieki.

Pēc ceturtdienas mača, kurā Dobeles ”Tenax” Spuņciemā nospēlēja neizšķirti (28:28) ar ”Jūrmalas Sportu”, šodien dobelnieki savā laukumā uzņēma pretiniekus no Ludzas. Iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē, kas norisinājās pirmā posma ietvaros, uzvaru saspringtā spēlē izcīnīja ”Tenax”.

Iespējams, atceroties iepriekšējo dueli pret ”Latgolu”, kā arī pēdējo maču, kurā netika izcīnīta uzvara pret Jūrmalas komandu, dobelnieki spēli uzsāka ļoti apņēmīgi. Precīzi nospēlējot gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, kā arī teicami vārtos darbojoties Artūram Kuģim, ”Tenax” 13. minūtē panāca 10:1. Pēc ludzēniešu apspriedes minūtes pārtraukumā ”Tenax” spēlētāji tika nedaudz apklusināti, ”Latgols” pāris vārtus atguva, taču, dodoties pārtraukumā, dobelniekiem joprojām solīds pārsvars – 14:8.

Otrajā puslaikā viesiem spēles gaitu lauzt neizdevās. Abas komandas vairākkārt apmainījās gūtiem vārtiem, ”Tenax” cietoksnī lielisku sniegumu turpināja demonstrēt Kuģis, un, atskanot spēles beigu signālam, tablo vēstīja dobelnieku uzvaru, rezultāts – 27:16.

Mājinieku komandā rezultatīvākais spēlētājs ar sešiem gūtiem vārtiem bija Gints Grandbergs. Seši vārtu guvumi arī ”Latgola” spēlētājam Kasparam Lisovskim. Abu vienību rezultatīvākie spēlētāji arī tika atzīti par mača labākajiem.