06.12.2013 06:36

“TENAX” SĀK SPĒLES BALTIJAS LĪGĀ

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

14.09. ,,Tenax,, komanda, Rīgas atklātajā čempionāta spēlēs, uzņēma RVR (Rīga) komandu. Šī komanda ir  pēc sastāva ļoti pieredzējusi, jo spēlē vairāki spēlētāji kas agrāk ir spēlējuši ārzemēs un Latvijas izlasē.

Tomēr dobelnieki izmantoja savu jaunību un ātrumu, apspēlējot pretiniekus un izvirzoties vadībā ar sešu vārtu pārsvaru – 10. min. 9:2. Arī puslaiks beidzās ar dobelnieku lielu pārsvaru- 23:10 .Otrais puslaiks ritēja diezgan vienlīdzīgi, jo dobelnieki mainīja spēlētājus, lai pārbaudītu arī tos ,kam jācīnās par vietu pamatsastāvā. Visa spēle 37:26 (23:10). Vārtus guva : Nauris Auziņš-8, Arvis Juzups-5(1), Niks Sproģis- 5, Egils Politers- 4, Gints Grandbergs-3, Jānis Lībergs-3, Didzis Cālbergs-3, Sandis Lepers- 2, Aigars Bisenieks, Aleksandrs Krastiņš, Kristaps Pintāns, Aigars Vilciņš – visi pa 1. Vārtus sargāja Arturs Kuģis..

19.09.  dobelnieki uzņēma RTU(Rīga) komandu. Arī ši spēle jau pašā sākumā neradīja šaubas par spēles iznākumu , un dobelnieki mainot sastāvu ,ļaujot spēlēt visiem pieteiktajiem spēlētājiem , guva  ļoti pārliecinošu uzvaru 40:18 (20:10)  Vārtus guva :  Aleksandrs Krastiņš- 6, Gints Grandbergs- 5, Niks Sproģis-5(1), Arvis Juzups- 4(2), Kristaps Pintāns- 4, Egils Politers- 3, Renārs Kozlovskis- 3(1),Nauris Auziņš-2, Aigars Bisenieks-2,Jānis Lībergs-2,Didzis Cālbergs-2, Toms Īle-1,Edgars Štelfs-1. RTU komandā labākie  bija Dobeles audzēkņi  Ansis Bilkštis-6(1), Roberts Freibergs-5(3)
Piektdien, 23.09. Dobeles Sporta hallē plkst. 19,00. , ar spēli pret Latvijas čempioniem LSPA (Rīga) , sākas Baltijas līgas spēles.  25.09. spēle pret Somu ,,Riihimaen Cocks,,  notiks Rīgā, ASK zālē plkst 12,30., jo Dobeles halle ir aizņemta un Baltijas līgas spēli pārcelt nevar.