06.12.2013 07:17

TENAX SĀK PUSFINĀLA SPĒLES LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ

"/>

Pēc gandrīz divu mēnešu pārtraukuma, kura laikā dobelnieki gaidīja savus pretiniekus pusfinālam, 28.04. Ogrē notika pirmā pusfināla spēle. Dobelnieku pretinieki bija SC OGRE komanda, kas uzvarot Rīgas ASKILU komandu, izcīnīja sev tiesības spēlēt pusfinālā.

Ogres komandu labi pastiprinājis ir Arvis Laganovskis, kas beidza spēlēt Norvēģijā, un atgriezās dzimtajā komandā. Dobelniekiem Laganovskis arī palīdzēja Baltijas līgas spēlēs . Vēl ogrēniešu komandā spēlē labi zināmi spēlētāji Arnolds Straume, Jānis Avotiņš, Andris Pozņaks un Dzintars Dravnieks.

Uz šo spēli dobelnieki ieradās savā spēcīgākajā sastāvā. Komandu paoildinājuši ir divi spēlētāji no Jūrmalas komandas. Vārtu sargs Viktors Turkupols un spēlētājs Raitis Ence. Jau spēles sākums liecināja, ka komandas ir nobriedušas tikai uzvarai. Ogres zāles tribīnes bijā pilnas ar ogrēniešu atbalstītājiem un neiztrūkstošo komandas simbolu ,,handbola raganu Jurčiku,,

Spēles sākumā vadībā izvirzījās dobelnieki 6:4. Tomēr 20. minūtē, Ogres komanda rezultātu izlīdzināja un pat izvirzījās vadībā 13:12.Dobelnieku komandā, pēc šī lielā pārtraukuma bez spēlēm,nebija vajadzīgās komandas spēles, daudz spēlēja indviduāli, kas neļāva veidot spēli uzbrukumā. Arī aizsardzībā tika pieļautas kļūdas.Tomēr puslaiku dobelnoieki noslēdza savā labā 17:15.Otrā puslaika sākumā, dobelnieki ātri panāca sev labvēlīgu rezultātu 25:19, un atkal sāka spēlēt paviršāk, ko izmantoja pretinieka pieredzējušie spēlētāji, panākot tikai -3 vārti , 23:26. Tomēr spēles galotni labāk aizvadīja dobelnieki, kas pat spēles pēdējās minūtēs ļāva gūt pretiniekam vārtus ,to netraucējot, jo pusfināla spēles risinās līdz divām uzvarām, neskatoties uz vārtu attiecību. Un tā TENAX uzvarot ar 35:31(17:15), sērijā izvirzījās vadīb ar 1:0. Nākošā spēle notiks Dobelē, sestdien, 04.maijā plkst. 14.00. Ja būs nepieciešama vēl trešā spēle, tad arī svētdien, 05.05. plkst.1400., arī Dobeles Sporta hallē.

Vārti: Oskars Arājs-9(1), Kaspars Straume-7, Egils Politers -6, Arvis Juzups-5(1), Renārs Kozlovskis-4,Aleksandrs Krastiņš-2,Nils Kreicbergs-1, Kristaps Pintāns-1. Vēl komandā spēlēja : vārtu sargi Ivars Lācis un Viktors Turkupols, spēlētāji Ansis Bilkštis, Aigars Bisenieks, Raitis Ence, Kristaps Krivmanis, Toms Īle,Edgars Štelfs.

Otrajā pusfināla pārī, ar 1:0 vadībā ir LSPA/NB-SAN komanda, kas pirmajā spēlē Rīgā uzvarēja pagājušā gada čempionus SK LATGOLS komandu.

Sestdien gaidām Dobeles Sporta hallē savus atbalstītājus un fanus, lai palīdzētu komandai izcīnīt uzvaru.