06.12.2013 06:37

“TENAX” SĀK CĪŅAS BALTIJAS LĪGĀ

"/>

23.09. sākās Baltijas līgas spēles un dobelnieki savās mājās uzņēma LSPA (Rīga) komandu. Jau pašā sākumā dobelnieki iekrita aizsardzībā, kad nekādi nevarēja tikt galā ar LSPA līderiem   Oskaru Arāju, Andi Ērmani un Arti Kurmēnu.

Jau 22.minūtē LSPA bija panākuši +7 vārti.Tad beidzot arī atmodās dobelnieki , un nocīnoties aizsardzībā un uzbrukumā sākot gūt vārtus , spēja samazināt rezultātu. Puslaiks 13:17. Otrais puslaiks sākās jau vienlīdzīga cīņā, kurā dobelnieki neskatoties uz to, ka nespēja gūt vārtus no labām pozicijām, spēja panākt 53. min. jau -2. vārti -. Tad arī varēja notikt spēles lūzums, ko tomēr neizmantoja dobelnieki, kuri nespēja pārspēt vārtos labi spēlējošo Helmutu Tihonovu. , negūstot vārtus . Garām meta Grandbergs, Auziņš, Cālbergs. Tas arī izšķīra šīs spēles rezultātu, un dobelnieki piedzīvoja zaudējumu 23:27(13:17)Vārtus guva:Nauris Auziņš-6, Gints Grandbergs-4, Aigars Bisenieks-3, Aleksandrs Krastiņš-3(1) Arvis Juzups-2(1),Arturs Meluškāns-2, Andris Lazda -1, Kristaps Pintāns-1, Egils Politers -1.
24.09. smagu sakāvi pret Somu Riihimaen Cocks komandu piedzīvoja LSPA komanda- 19:29(11:14), ar kuru  bija jātiekas 25.09. dobelniekiem, Rīgā ASK zālē, jo pašmāju Sporta halle bija aizņemta, un pārcelt Baltijas spēles nevar.
Var jau būt, ka bez savu skatītāju atbalsta, dobelnieki nespēja izcīnīt uzvaru, kura bija ļoti tuvu. Šajā spēle nevarēja piedalītie viens no dobelnieku pamata spēlētājiem Arturs Meluškāns. Jau spēles sākumspiederēja dobelniekiem, kuri šajā spēlē cīnījās labi aizsardzībā. Arī uzbrukumos spēja realizēt vārtus.Somu spēlētāji, laikam gūstot vieglu uzvaru pār LSPA, bija jau uzvaras jūtīs arī pret ,,TENAX,, Tomēr tikai 23. min. somi spēja izlīdzināt rezultatu un pat izvirzoties vadībā ar+1.Taču pirmais puslaiks tomēr bija dobelnieku – 12:10. Otrā puslaika sākumā , dobelnieki vēl spēja gūt +3 , tad sāka darboties somu ārēja līnija, ko bija grūti apturēt. Tomēr visu puslaiku spēle noritēja līdzīgi, un tikai spēles beigās , somi ,izmantojot dobelnieku tehniskās kļūdas noguruma dēļ , spēja gūt uzvaru 25:28(12:10). Varam tikai  darīt zināmu, ka somu komandā spēlē vairāki viesspēlētāji, kuri spēlē savu valstu izlasēs. Vārtus guva:  Nauris Auziņš-8, Arvis Juzups- 5(3),Egils Politers- 4, Aleksandrs Krastiņš-3, Gints Grandbergs-3,Renārs Kozlovskis-1, Andris Lazda-1, Vēl komandā spēlēja un labi cīnījās aizsardzībā Aigars Bisenieks, Kristaps Pintāns, Edgars Štelfs, Didzis Cālbergs, Niks Sproģis, Aigars Vilcinš.Vārtus sargāja Arturs Kuģis.
28.09. Dobeles Sporta hallē  spēlēs Jūrmalas Sports komanda. Jadobelnieki uzvarēs, tad 01.10. -sestdien, Rīgā ASK zālē plkst. 17,00, finālā par Rīgas čempionu tiksies atkal ar LSPA komandu.