05.12.2013 13:45

“TENAX” noslēdz gadu ar pārliecinošu uzvaru pār “RVR”

"/>

Sestdien, 18. decembrī, Rīgā pēdējo spēli Latvijas čempionātā šajā gadā aizvadīja Dobeles „TENAX” komanda, kas viesos ar rezultātu 34:19 (17:9) pārspēja „RVR”.

Spēles sākumā iniciatīvu izrādīja mājinieki un pēc četrām spēlētām minūtēm atradās vadībā ar +2 (1:3). Pēc diviem Aleksandra Krastiņa gūtiem vārtiem, „TENAX” panāca neizšķirtu (3:3), un brīdi vēlāk arī izvirzījās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru – 6:5. Vēl pēc pāris minūtēm, puslaika vidū, dobelnieku pārsvars sasniedza jau četrus vārtus – 9:5.
Turpinājumā kļūdas gan aizsardzībā, gan uzbrukumā pieļāva abas komandas, līdz ar ko viesiem nezidevās ievērojami palielināt pārsvaru, savukārt mājiniekiem – samazināt rezultāta starpību. Tuvojoties puslaika beigām, „TENAX” sāka aktīvāk spēlēt uzbrukumā, kas rezultējās vairākos veiksmīgos uzbrukumos – piecas minūtes pirms pārtraukuma viesu pārsvars sasniedza +7 – 15:8. Pirmais puslaiks tika noslēgts ar rezultātu 17:9.
Otrā puslaika pirmās piecas minūtes tika aizvadītas nerezultatīvi, vienus vārtus gūstot tikai „TENAX” vienībai (18:9). Turpinājumā pa diviem vārtiem guva Mārtiņš Lībergs un Krastiņš, palielinot Dobeles komandas pārsvaru līdz +13 – 22:9. Spēles 55. minūtē, pēc precīza Krastiņa metiena, dobelnieki sasniedza lielāko pārsvaru šajā spēlē (+15) – 31:16. Mačs noslēdzās ar rezultātu 34:19.
Rezultatīvākais spēlētājs Dobeles komandā ar 11 vārtu guvumu bija Aleksandrs Krastiņš, savukārt Mārtiņš Lībergs guva septiņus vārtus. “RVR” rezultatīvākais ar pieciem gūtiem vārtiem bija Armands Melderis.
“TENAX”:  Krastiņš 11, Lībergs M. 7, Bilkštis 5, Pintāns 4, Straume 2, Lācis 1, Bisenieks 1, Lībergs J. 1, Alps 1, Cālbergs 1.
“RVR”: Melderis 5, Smagars 4, Strautnieks 3, Lukašēvičs 2, Daukša 2, Adijāns 1, Šibins 1, Gāršnieks 1.