16.12.2014 10:02

Tenax nezaudēto spēļu sērija turpinās

"/>

Pēc aizvadītajām Baltijas līgas kausa spēlēm, kurās dobelnieki nospēlēja ļoti viduvēji, kaut gan guva uzvaras, trenerim un komandai vajadzēja izdarīt vairākus secinājumus komandas darbībā. Grūtības radās, jo Dobeles sporta halle un arī Sporta skolas zāle bija aizņemtas ar dažādiem pasākumiem. Kluba vadība sazinājās ar Tērvetes sporta zāli, un pateicoties sporta organizatora atsaucībai, komanda varēja aizvadīt treniņus pirms atbildīgas spēles ar Celtnieks/LSPA. 4. decembrī, Rīgā, dobelnieki izbraukumā tikās ar otrajā vietā Latvijas čempionātā esošo Celtnieks/LSPA komandu. Arī šī komanda spēlē Baltijas līgas kausā, kur pēdējās spēlēs guva uzvaru un neizšķirtu rezultātu. Tenax šajā spēlē nevarēja palīdzēt Oskars Arājs, Emīls Kurzemnieks un Renārs Kozlovskis. Kā vārtsargs uz šo spēli tika pieteikts arī pieredzējušais Dainis Putra. Spēles sākumā vārtus guva rīdzinieks Artūrs Lazdiņš. Tad dobelnieki pārņēma spēli savās rokās un 10. minūtē bija vadībā ar rezultātu 7:1, bet 20. minūtē jau 12:3. Turpinājumā dobelnieki tika pakļauti piecu soda metienu un 2 minūšu noraidījumu vilnim, kuru izmantoja pretinieks, samazinot rezultāta starpību 12:7. Puslaiku dobelnieki uzvarēja ar 13:9. Jau otrā puslaika sākumā, dobelnieki pārņēma vadību, nedodot nekādas cerības rīdziniekiem uz panākumu (40. minūtē 21:12). Spēles gala rezultāts neradīja nekādas šaubas par uzvaru  30:15 (13:9). Dobelnieki nezaudēja jau 35. spēli pēc kārtas. Šo spēli dobelnieki atkal aizvadīja kā komanda, kas cīnās kolektīvi aizsardzībā un gūst savus vārtus uzbrukumā. Arī vārtsargs Ivars Lācis izpildīja ļoti labi savus pienākumus, liekot pretiniekam saprast, ka ar parastiem metieniem vārtus negūs, kā arī atvairīja trīs soda metienus. Arī Dainis Putra atvairīja divus 7 metru soda metienus.  Šajā spēlē abi nospēlēja Nils Kreicbergs, kurš uzņēmās līdera lomu, gūstot 8 vārtus. Tomēr gribas pateikt, ka, lai uzvarētu stabili šādu spēli, ir jāspēlē visai komandai. Un komanda to izdarīja, jo treneris Sandris Veršakovs, spēli vadīja un mainīja spēlētājus, neskatoties uz rezultātu, dodot iespēju katram sevi apliecināt šādā spēlē. Vārti: Kreicbergs- 8, Blūms, Juzups- 4, Straume- 3, Lazda, Lielais, Bilkštis, Ērmanis, Politers- 2, Krastiņš-1.

Vēl šā gada nogalē Tenax aizvadīs divas mājas spēles- 20. decembrī plkst. 17.00, Tenax- Jūrmalas sports, 21. decembrī plkst.14.00, Tenax – HK Latgols. Tad būs pārtraukums līdz 2015. gada 14. janvārim. Aicinām handbola fanus un līdzjutējus atbalstīt mūsu komandu.