21.10.2014 10:49

Tenax nezaudē jau 30. spēli pēc kārtas

"/>

18. oktobrī, Jūrmalas Spuņciema sporta zālē, dobelnieki tikās ar pagaidām otrajā pozīcijā esoš0 Jūrmalas Sports komandu. Šajā spēlē dobelnieku rindās dažādu iemeslu dēļ nebija Ansis Bilkštis, Emīls Kurzemnieks, Renārs Kozlovskis. Spēles sākumā, vadībā izvirzījās jūrmalnieki ar rezultātu 6:3. Pēc dobelnieku trenera Sandra Veršakova paņemtās minūtes pārtraukuma, 14. minūtē, viss nostājās savās vietās. Līdz spēles puslaika beigu signālam, jūrmalas komanda spēja pārspēt vārtu sargu Ivaru Lāci tikai vienu reizi, bet Tenax guva 10 bezatbildes vārtus. Puslaiks 13:7. Arī otrajā puslaikā mājinieki nespēja atrast iespējas apdraudēt dobelnieku uzvaru. Tenax komanda svinēja jau trīsdesmito nezaudēto spēli Latvijas čempionātā pēc kārtas, ar pārliecinošu uzvaru 28:15(13:7). Vārti: Krastiņš- 6(2), Lielais- 5(1), Kreicbergs- 4, Blūms- 4, Arājs- 2, Straume- 2, Ērmanis- 1, Krivmanis- 1, Juzups- 1, Hovratovičs-1, Politers-1, Lazda- 1. Vārtus sargāja Ivars Lācis. Šobrīd Tenax ar visām uzvarām piecās spēlēs ieņem līderu pozīciju. Tālāk ar 3 uzvarām seko Jūrmalas Sports , Ogre/MIANDUM , Latgols un HK Vaiņode. Divas uzvaras, bet par vienu spēli mazāk, ir Celtnieks/LSPA komandai. Viena uzvara ir ASK/LU komandai, bet noslēdzot čempionāta tabulu bez uzvarām ir LAT 98 komanda. Šis gan ir tikai Latvijas čempionāta sākums. Komandām jāspēlē trīs apļus, lai noskaidrotu spēcīgākos, bet jau šobrīd ir negaidīti spēļu rezultāti, kā HK Vaiņode uzvara pār Celtnieks/LSPA un ASK/LU uzvara pār HK Latgols. Latvijas čempionāts, pēc maza pārtraukuma turpināsies 05.11.2014., ar spēli Ogrē – HK Ogre/MIANDUM pret Jūrmas Sports. 08.novembrī, Dobelē, plkst. 17.00. Tenax – HK Vaiņode. 01.novembrī, Dobeles Sporta hallē, plkst. 17.00, EČ kvalifikācijas spēle Latvija – Slovēnija. Aicinām visus nākt un atbalstīt Latvijas izlasi, kuras rindās spēlēs arī vairāki dobelnieki, gan esošie spēlētāji, gan tie kuri tagad spēlē ārzemju klubos.Tiekamies Dobeles Hallē !