05.12.2013 13:41

„TENAX” Latvijas čempionātā joprojām nepārspēti

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

Svētdien, 24. oktobrī, aizvadot kārtējo spēli Latvijas čempionāta virslīgas regulārajā turnīrā, „TENAX” izcīnīja uzvaru ar 27:24 (15:13) pret “Jūrmalas Sports” vienību, kas Dobeles handbolistiem ir jau ceturtā pēc kārtas.

Spēli abas komandas iesāka, demonstrējot vienlīdzīgu sniegumu – rezultāts ritēja punkts punktā, un ne Jūrmalas, ne Dobeles handbolistiem neizdevās gūt vairāk kā vienu vārtu pārsvaru. Ļoti labi „TENAX” vārtus sargāja Ivars Lācis, atvairot divus jūrmalnieku Arta Laganovska un Kristapa Ences raidītos soda metienus. Pēc 23 spēlētām minūtēm rezultāts bija 10:10.
Noraidījumu uz divām minūtēm izpelnījās Dobeles komandas spēlētājs Gints Grandbergs, taču Lācim izdevās atraidīt jau trešo viņa sargāto vārtu virzienā raidīto soda metienu. „Jūrmalas Sports” handbolisti neizmantoja vairākumu, ļaujot mājiniekiem pēc Kristapa Pintāna vārtu guvuma izvirzīties vadībā ar 11:10.
Šoreiz noraidījumu saņēma Laganovskis no „Jūrmalas Sports”. Pēc vienas vairākumā spēlētas minūtes „TENAX” galvenais treneris Ivars Zariņš pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura mājinieki pirmo reizi spēlē guva divu vārtu pārsvaru – 14:12. Uz to ar minūtes pārtraukumu atbildēja „Jūrmalas Sports” treneris Jānis Valeiko.
Atgriežoties spēlē, jūrmalniekam Laganovskim izdevās samazināt pretinieku pārsvaru (14:13), taču veiksmīgs vārtu priekšā bija arī Pintāns, atjaunojot +2. Pirmais puslaiks tika noslēgts ar rezultātu 15:13.
Otrā puslaika sākumā pēc Kaspara Straumes gūtiem vārtiem „TENAX” sasniedza jau trīs vārtu pārsvaru (16:13), taču jūrmalnieki to ātri vien atspēlēja un izlīdzināja rezultātu – 16:16. Noraidījumu saņēma Mārtiņš Lībergs, bet, spēlējot mazākumā, Dobeles handbolistiem izdevās atgūt vadību – 17:16.
Pēc Līberga un Straumes precīziem metieniem izdevās atjaunot arī divu vārtu pārsvaru (19:17), taču „Jūrmalas Sports” handbolistiem to atkal izdevās dzēst – 19:19. Turpinājumā dobelniekiem izdevās no jauna izvirzīties vadībā (22:20).
Spēles gaita kļuva aizvien saspringtāka, un abas komandas saņēma pa noraidījumam (Štelfs un Laganovskis), rezultāts atkal bija neizšķirts – 22:22. Vēl vienu noraidījumu izpelnījās Rolands Ivanovs no „Jūrmalas Sports”, un to veiksmīgi izmantoja Dobeles handbolisti, panākot +3 – 25:22.
Līdz spēles beigām bija palikušas piecas minūtes, taču ar to nepietika, lai „Jūrmalas Sports” handbolisti mainītu spēles gaitu. Mačs noslēdzās ar „TENAX” uzvaru – 27:24.
Rezultatīvākais „TENAX” rindās ar 9 vārtu guvumu bija Mārtiņš Lībergs, savukārt „Jūrmalas Sports” labā 7 vārtus guva Edvīns Latkovskis.
“TENAX”: Lībergs M. 9, Straume 6, Krastiņš 5, Bisenieks 2, Pintāns 2, Auziņš 1, Grandbergs 1, Dāvidsons 1.
“Jūrmalas Sports”: Latkovskis 7, Ivanovs 5, Laganovskis 5, Ence K. 5, Ence R. 1, Narme 1.