fbpx
06.12.2013 07:18

TENAX LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLCĪŅĀ IZVIRZĀS LĪDEROS

Sākušās izšķirošās cīņas par Latvijas čempiona titulu. Arī šogad, tāpat kā pagājušo gadu, par čempiona godu cīnās SK LATGOLS un Dobeles TENAX komandas. Pusfinālos SK LATGOLS sērijā 2:1 uzvarēja LSPA / NB-SAN komandu, bet TENAX ar 2:0 pārspēja HK OGRE.

11.05. pirmā finālspēle notika Ludzā. Ļoti sīvā un vienlīdzīgā cīņā, kad dobelnieki pieļāva vairākas bezatbildīgas kļudas uzbrukumā. ar minimālu pārsvaru uzvarēja SK LATGOLS 26:25 (13:11), izvirzoties vadībā sērijā 1:0. Finālspēles notiek līdz 3. uzvarām. Vārti: Arvis Juzups- 7(1), Oskars Arājs- 6(1), Nils Kreicbergs-4. Aleksandrs Krastiņš-4, Egils Politers- 2, Kaspars Straume-1, Renars Kozlovskis-1(1).

18.05. spēle notika Dobelē. Spēles sākums piederēja viesiem, kas izmantojot savu līnijas spēlētāju, 14.minūtē panāca 8:3. Tad dobelnieki . izdarot korekcijas spēles gaitā, uzsāka pakaļdzīšanos, bet puslaiku tomēr zaudēja – 12:14. Otrā puslaika sākumā, pie sīvas cīņas, dobelnieki 35.minūtē panāca 16:16. Tad turpinot cinīties, jau pārņēma spēli savās rokās. 45. min. 25:19, iegūstot sešu vārtu pārsvaru. Vēl viesi,pateicoties saviem līderiem, spēja 53. min. pietuvoties 28:25, bet galotni pārliecinoši nospēlēja dobelnieki uzvarot ar 32:27 (12:14), panākot sērijā 1:1.

Vārti: Oskars Arājs-7, Nils Kreicbergs -6, Aleksandrs Krastiņš- 5,Arvis Juzups-5(2), Egils Politers-4, Renars Kozlovskis- 4, Kristaps Krivmanis- 1.

19.05. notika otrā spēle Dobelē. Arī šajā spēlē, sākumā vadībā izvirzījās viesi. 7.minutē dobelnieki panāca 4:4. un izvirzījās vadībā. Tomēr 14.minutē ludzāniešu līderis Austris Tuminskis ar soda metienu atkal panāk 8:8.Tomēr dobelnieki spēj lauzt pretinieku un puslaiku noslēdz savā labā 15:12. Otrā puslaika sakumā. spēli savās rokās turēja dobelnieki, vedot ar 2-3. vārtu pārsvaru.Bet atkal pieļaujot spēlē paviršibas, ko izmantoja viesi panākot 18:18 40.minūtē. Tad pēc treneru pieprasītā pārtraukuma, dobelnieki saņēmās un pārņēma spēli savās rokās. Pat pieļaujot vairākas tehniskas kļudas piespēlēs un uzbrukumā, arī šo spēli uzvarēja dobelnieki 29:25 (15:12), jau sērijā izvirzoties vadībā 2:1. Vārti: Arvis Juzups-10(2), Aleksandrs Krastins- 5(1), Renars Kozlovskis-4, Oskars Arājs -4, Nils Kreicbergs -2, Egils Politers, Ansis Bilkstis, Kristaps Krivmanis,Raitis Ence, -1.

Jau šo sestdienu, 25.05. plkst. 16.00 atkal atbildes spēle Ludzā. Ja vajadzēs vēl piekto, izšķirošo spēli, tad tā arī notiks Ludzā, svētdien, 26.05. plkst.14.00. Spēles tiešraidē translēs SPORTACENTRS televizija, kā arī mūsu lapā tiks ievietots translācijas video.