27.01.2015 10:25

Tenax komandai jau 40. spēle bez zaudējuma.

"/>

23. janvārī, Tenax Dobeles Sporta hallē uzņēma LAT-98 komandu, kurai vēl nav nevienas uzvaras. Arī šajā spēlē jaunieši, spēlējot bez sava līdera Emīla Kurzemnieka, nespēja apdraudēt dobelnieku uzvaru. Dobelniekiem nākošajā dienā bija izbraukuma spēle Ludzā un šī spēle bija laba sagatavošanās. Arī dobelnieku rindās nespēlēja Oskars Arājs un Ēriks Blūms. Treneris Sandris Veršakovs izmantoja visus spēlētājus, kuri visi atzīmējās ar gūtiem vārtiem. Otrajā puslaikā vārtus sargāja jaunais Uldis Jansons, dodot atpūtu Ivaram Lācim. Dobelnieki atkal pārliecinoši uzvarēja šajā spēlē ar rezultātu 48:19(24:10).

Vārti: Ērmanis- 8, Politers- 7, Bilkštis, Krastiņš- 6, Lielais, Lazda- 5, Kreicbergs- 4, Straume, Juzups- 3, Krivmanis- 1.

24. janvārī, izbraukum spēlē Ludzā, pretim stājās SK Latgols komanda. Izbraukuma spēles komandai sagādā nogurumu un spēles ir smagas. Šajā spēlē mājinieku rindās nebija tās līderis Austris Tuminskis un Vitālijs Borisenko, bet spēlēja pieredzējušie Sergejs Tretjakovs un Edgars Rancāns. Arī dobelniekiem nespēlēja Ansis Bilkštis un Emīls Kurzemnieks. Spēles sākums bija par labu mājiniekiem, kuri 10. minūtē bija vadībā ar 5:4. Dobelnieki izskatījās pārāk saspringuši un pieļāva vairākas paviršības. 18. minūtē pie rezultāta 8:6 dobelnieku labā, treneris Sandris Veršakovs paņēma pārtraukumu, lai sakārtotu komandas spēli. Tas arī nesa rezultātu, jo mājinieki savus septītos vārtus guva tikai 19. minūtē, kamēr dobelnieki parādīja savu spēku, uzvarot puslaiku ar 19:7. Arī otrajā puslaikā mājinieki nespēja radīt nekādus draudus dobelniekiem, kas spēlējot savu spēli pārliecinoši, jau 40. reizi, guva uzvaru ar 35:15(19:7), sagādājot mājiniekiem lielāko zaudējumu savās mājās.

Vārti: Juzups- 8, Kreicbergs- 7, Lielais- 5, Arājs- 4, Ērmanis, Krastiņš- 3, Lazda- 2, Straume, Blūms, Politers- 1. Vārtus sargāja Ivars Lācis, kā arī atvairīja divus soda metienus.

Svētdien, 01. februāri. plkst. 14:00, Dobelē spēle ar vicečempioniem HK Ogre/Miandum komandu.

07. februārī Tenax dosies uz Igaunijas pilsētu Viljandi, lai izbraukuma spēlē Baltijas līgas kausā tiktos ar HC Viljandi komandu.

08. februārī plkst.17:00, Dobeles sporta hallē Tenax uzņems Baltkrievijas HC VITYAZ komandu.

Paldies visiem faniem par atbalstu un līdzi jušanu, kā arī gaidām Jūs atkal uz Tenax komandas spēlēm.