06.12.2013 07:03

“TENAX” KOMANDA SĀK GATAVOŠANOS JAUNAJAI SEZONAI

Pēc izcīnītā Latvijas Olimpiādes čempiona titula, komandai bija neliels pārtraukums, un jau ar 6.augustu atsākās treniņi. Arī šajā sezonā komandā būs vairākas izmaiņas sastāvā.

Uz Vācijas klubu , kur jau spēlē dobelnieks Māris Veršakovs , ir devies vārtu sargs Arturs Kuģis, uz Angliju darbā aizbrauca Niks Sproģis, traumu dēļ sportiskās gaitas pārtraucis Kaspars Salmiņš (Bilkštis) , Didzis Cālbergs, Sergejs Kalniņš, Dainis Putra ( komandas treneris), Atgriezušies pēc pārtraukuma Kaspars Straume , Gints Apals (traumas), Oskars Arājs (no LSPA) ,Ansis Bilkštis( bija aizdots uz RTU), vārtu sargs Ivars Lācis( Norvegijas ,,Kolstad,,) Komandā arī redzēsim jaunas sejas. Jau pamatā sevi ir pieteicis Nils Kreicbergs (16.gadi), no Rīgas uz Dobeli spēlēt atnācis vārtu sargs Madars Razma, komandā arī būs redzami jaunie Renats Hovratovičs , Kristaps Krivmanis. Ar komandu arī trenējas Artis Batalovs . Komandas pamats būs jau pieredzējušie spēlētāji, kurus noteikti labi papildinās klāt pienākušie .

No 17.08.- 19.08. Lietuvas pilsētā Klaipēdā , dobellnieki piedalījās starptautiskā turnīrā . Vairāku iemeslu dēļ , komanda neaizbrauca savā labākajā sastāvā , un tas deva iespēju sevi parādīt jaunajiem un arī pēc pārtraukuma esošajiem spēlētājiem. Pirmajā spēlē pretiniekos bija Igaunijas Polva Servitti ( Igaunijā un Baltijas līgā 2. vieta).Spēles sākums bija dobelnieku labā ( 15. min 6:3) . Tomēr igauņi , spēlējot ātru un fizisku spēli puslaiku noslēdza savā labā 11:15. Otrā puslaika sākumā dobelnieki atkal pārņēma spēles vadību( 40. min 19:16). tomēr igauņi spēli izlīdzināja . Pēdējā minūtē , pie neizšķirta rezultāta, bumba bija dobelniekiem. Tomēr sasteidzot uzbrukumu, un piespēli izdarot , kļudījās saspēles vadītājs un igauņi pārtvēra bumbu panākot uzvaru 28:29. Šajā spēlē vārtus guva Egils Politers – 7, Oskars Arājs-6, Gints Apals -5, Nils Kreicbergs- 5, Kaspars Straume-2, Kristaps Pintans-2, Gints Grandbergs-1.Vēl spēlēja Ivars Lācis, Madars Razma(vārtusargi), Ansis Bilkštis, Renats Hovratovičs, Edgars Davidsons.

Otrajā spēlē pretinieks bija Kaunas Granitas ( Lietuvā 3. vieta) , kura šogad arī spēlēs Baltijas līgā. Spēle jau sākumā izvērtās ļoti asa, jo lietuvieši spēlē , ko atļauj arī tiesneši , fizisku,asu handbolu . Tomēr dobelnieki atbildot uz to spēlēja tāpat, neļaujot lietuviešiem pārņemt virsroku .Puslaiks 8:9 Granitas labā. Arī kā iepriekšējā spēlē, otrajā puslaika sākumā , dobelnieki pārņēma vadību( 45.min 17:14) Tomēr pēc tam sāka izpausties dobelnieku īsais rezervistu soliņš, un lietuvieši spēli uzvarēja 21:26. Vārti : Oskars Arājs -8(1), Ansis Bilkštis-3, Nils Kreicbergs- 3, Gints Grandbergs-2, Egils Politers-2, Gints Apals-1, Kristaps Pintans-1, Edgars Davidsons-1. Pēdējā spēlē, ar Lietuviešu čempioniem Klaipedas Dragunas, dobelnieku spēki bija par maz lai spētu uzvarēt, un spēli zaudējam ar 24:32(9:16) Vārti: Gints Apals-7(2), Oskars Arājs-4,Gints Grandbergs-4, Egils Politers-3,Nils Kreicbergs-2,Kaspars Straume-2,Ansis Bilkštis-1, Edgars Davidsons-1. Šis turnirs deva iespēju treneriem Dainim Putram un Sandrim Veršakovam pārbaudīt spēlētājus jaunos un klāt atnākušos, jo neskatoties uz rezultatu spēlēt tika visi.

Jau šo piektdienu 24.08.plkst. 19.00, un sestdien 25.08.-plkst.11.00, Dobeles Sporta hallē Tenax komanda draudzības spēlē uzņems Igaunijas,, Tapa,, komandu . Tā kā sezona ir sākusies ,gaidām savus atbalstītājus un fanus.