20.04.2015 15:36

Tenax komanda sāk cīņas finālā

"/>

Sestdien, 18. aprīlī, Dobeles Sporta hallē, Tenax komanda pusfināla spēlē uzņēma vicečempionus HK Ogre/Miandum komandu. Pirmajā spēlē, kura notika Ogrē smagā cīņā ar 29:27 dobelnieki izrāva uzvaru pašā spēles galotnē. Uz Dobeli ogrēnieši bija atbraukuši apņēmības pilni revanšēties un cīnīties par vietu finālā. Spēle iesākās ar dobelnieku labu darbību aizsardzībā, neļaujot viesiem veidot labu uzbrukumu, un pašiem veidojot ātrus pretuzbrukumus. Teicami vārtos darbojās Ivars Lācis. Kaut arī dobelnieki pēc ātrajiem uzbrukumiem nerealizēja vairākus vārtu gūšanas momentus, 7. minūtē ar 4:0, izvirzījās vadībā. Ogres komandas spēlētāji centās pielietot fizisku spēku aizsardzībā un uzbrukumā, cerot, ka dobelnieki salūzīs. Tomēr mājinieki, neatbildot uz rupjībām un provokācijām, spēli turēja savās rokās, nedodot nekādas cerības viesiem uz uzvaru. Arī šajā spēlē dobelnieku rindās nebija Egils Politers, Ēriks Blūms, Ansis Bilkštis un Renārs Kozlovskis. Spēles sākumā smagu pleca traumu guva Gints Grandbergs. Tomēr dobelnieki šajā spēlē pierādīja sevi kā komanda, kas spēj cīnīties līdz galam. 20. minūtē rezultāts jau bija 10:4, puslaiks- 14:8. Otrā puslaika 37. minūtē dobelnieku pārsvars sasniedza jau desmit vārtus 18:8. Spēles gala rezultāts 25:18(14:8). Šī bija 48. nezaudētā spēle pēc kārtas Latvijas čempionātā, kā arī iegūta vieta fināla cīņai par Latvijas čempiona titulu.

Vārtus guva: Oskars Arājs, Nils Kreicbergs- 6, Toms Lielais- 5, Kaspars Straume- 3, Andis Ērmanis, Kristaps Krivmanis- 2, Aleksandrs Krastiņš- 1. Vēl spēlēja Elvijs Lazda, Gints Grandbergs, Emīls Kurzemnieks, Arvis Juzups, Edgars Štelfs. Vārtus sargāja Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Jau šo sestdien 25. aprīlī pirmā fināla spēle Dobelē. Cīņā par čempiona titulu pretinieki būs Celtnieks/LSPA (Rīga) komanda, kas pusfināla sērijā ar 2-1 uzvarēja Jūrmalas Sports komandu. 25.04.2015.g. plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē, Tenax(Dobele)- Celtnieks/LSPA(Rīga).

Paldies visiem skatītājiem, atbalstītājiem un faniem, kas atbalsta komandu un tic uzvarai. Gaidām atbalstu arī uz fināla cīņām.