09.04.2015 06:13

Tenax komanda pusfinālu sāk ar uzvaru.

"/>

08. aprīlī, Tenax (Dobele) handbola komanda, ar izbraukuma spēli Ogrē, sāka Latvijas čempionāta pusfināla spēles. Pretinieki-  pagājušās sezonas vicečempioni HK Ogre/Miandum komanda. Spēles notiek līdz divām uzvarām un tikai uzvarētājs turpina cīņu par Latvijas čempiona titulu. Ogrēnieši vietu pusfinālā izcīnīja spēlēs ar HK Vaiņode komandu. Dobelnieki kā līderi to ieguva bez spēlēm ceturtdaļfinālos, tajā laikā aizvadot cīņas Lietuvā, Baltijas līgas Izaicinājuma kausa izcīņas “FINAL 4” spēlēs, kur palika otrie, zaudējot Lietuvas čempioniem- Klaipēdas Dragunas komandai. Ogrē dobelnieku komanda nebija pilnā sastāvā, jo traumu dēļ komandai nevarēja palīdzēt Egils Politers, Ēriks Blūms, Renārs Kozlovskis, Edgars Štelfs, un Dainis Putra. Spēles sākumā dobelnieki izvirzījās vadībā ar 3:0. Ogrēnieši, pēc vairākiem nesekmīgiem dobelnieku uzbrukumiem un vājai spēlei aizsardzībā, 8. minūtē rezultātu izlīdzināja 5:5, un pēc vairākiem viņu līdera Arta Kurmēna precīziem uzbrukumiem izvirzījās vadībā ar 7:5. Dobelnieki nekādi nevarēja sakārtot savu spēli, spēlējot nevarīgi, ar kļūdām aizsardzībā un nekādi nespējot pārspēt ogrēniešu labi spēlējošo vārtsargu Andri Molotanovu. Tikai puslaika beigās dobelnieki atspēlēja divu vārtu deficītu un puslaiku pabeidza ar 15:15. Arī otrā puslaika sākumā vadību pārņēma mājinieki, kad Tenax nerealizēja divus 7 metru soda metienus. Spēles 50. minūtē Oskars Arājs panāca neizšķirtu rezultātu 23:23. Tad dobelnieki sāka cīnīties aizsardzībā, un labi nospēlējot uzbrukumā, panāca 26:23, noturot pārākumu un izcīnot vajadzīgu uzvaru ar rezultātu 29:27(15:15). Vārti: Aleksandrs Krastiņš- 7, Oskars Arājs- 6, Andis Ērmanis, Ansis Bilkštis- 4, Gints Grandbergs, Kaspars Straume, Nils Kreicbergs- 2, Toms Lielais, Arvis Juzups- 1. Otrā pusfināla spēle notiks Dobelē, 18. aprīlī, plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē. Gaidām visus handbola atbalstītājus un Tenax komandas līdzjutējus.