09.04.2014 15:37

Tenax komanda Latvijas čempionāta pusfinālā

"/>

Svētdien,  06.04.2014.g., TENAX Latvijas čempionāta 1/4 finalspēlē, uzņēma RTU(Rīga) komandu. Šīs, izslēgšanas spēles, norit līdz vienas komandas divām uzvarām. Pirmo spēli dobelnieki aizvadīja izbraukumā Ulbrokā, kur guva ļoti pārliecinošu uzvaru – 41:16 (18:6). Uz šo spēli rīdzinieki bija ieradušies savā labākajā sastāvā, jo atkāpšanās ceļa viņiem vairs nebija, vajadzīga tikai uzvara. Spēles rezultātu atklāja mājinieki, bet viesi sākumā turējās līdzi,  desmitajā minūtē rezultāts bija 4:4. Tad dobelnieki centīgāk sāka spēlēt aizsardzībā un uzbrukumā, kas visu nolika savās vietās, jo nākošajās spēles divdesmit minūtēs, viesi guva tikai vienus vārtus- 13:5. Puslaiks 15:8. Arī otro puslaiku , mājinieki  aizvadot mierīgu spēli, guva pārliecinošu otro uzvaru – 32:18, nodrošinot sev vietu pusfinālā. Šajā spēlē, pēc traumas atkal redzējam Nilu Kreicbergu. Nespēlēja Aigars Bisenieks, Egils Politers un Emīls Kurzemnieks, kurš Murjāņos guvis kājas traumu.

Vārti : Krivmanis, Grandbergs -6, Bilkštis-5, Juzups, Arājs – 4, Krastiņš-2, Ērmanis, Straume, Blūms, Kreicbergs, Štelfs – 1,  Vārtus sargāja Ivars Lācis un Jānis Piņķis.
Pusfināla pretinieku TENAX komandai, noskaidros savstarpējās cīņās  JURMALAS SPORTS un esošie Latvijas čempioni  LATGOLS komandas. Pirmajā spēlē, kas notika 05. aprīlī Jūrmalā, Spuņciema Sporta hallē, uzvaru spēja izcīnīt jūrmalnieki  ar rezultātu 30:28. Otrā spēle 12.04.2014., sestdien, būs Ludzā. Ja būs nepieciešama trešā, izšķirošā spēle, tā notiks 13.04.2014., Ludzā. Jūrmalniekiem divās spēlēs vajag vienu uzvaru. Tas ir liels pārbaudījums jūrmalniekiem, jo ludzānieši savās mājās ir ļoti ciets rieksts jebkurai komandai.