22.09.2016 07:51

Tenax komanda jauno sezonu sāk ar uzvaru

"/>

Trešdien, 21.09.2016., Dobeles Sporta hallē, Tenax Dobele vīriešu handbola komanda, pirmajā Latvijas čempionāta Synottip virslīgas spēlē, uzņēma MSĢ/LAT- 98 komandu. Ar jaunās sezonas sākumu komandas apsveica Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns, novēlot abām komandām šajā sezonā panākumus. Novēlējumu abas komandas pieņēma ar aplausiem.  Murjāniešu komandas rindās spēlē pieci jaunie spēlētāji, kuri ir pieteikti arī dobelnieku virslīgas komandā, bet primārais viņiem ir spēles Murjāņu komandā.

Dobelnieki uz šo spēli bija tikai deviņu spēlētāju sastāvā ar vārtsargu Ivaru Lāci. Tomēr jau spēles sākumā mājinieki izvirzījās vadībā un jaunie murjānieši nespēja pārvarēt dobelnieku aizsardzību, lai gūtu vārtus. Pirmais puslaiks beidzās pie ļoti rezultatīva iznākuma 21:12 Tenax labā. Arī otrajā puslaikā spēles gaita nemainījās un dobelnieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 40:26(21:12). Vārti: Renāts Hovratovičs- 11, Ansis Bilkštis- 10(2), Nils Miķelsons- 5, Elvijs Lazda- 4, Kaspars Straume- 4, Jānis Zvejnieks- 2(1), Andis Ērmanis, Kristaps Krivmanis, Egils Politers, Ivars Lacis- 1. MSG/LAT-98 rindās labākais bija Emīls Kurzemnieks un Uvis Strazdiņš ar sešiem gūtajiem vārtiem. Emīlam tā bija pirmā spēle pēc ceļgala operācijas un jānovēl viņam laba veselība un panākumi.

Jau šo piektdien, 23.09.2016. plkst. 19:30, Dobeles Sporta hallē Tenax Dobele uzņems Latvijas vicečempionus Celtnieks Rīga komandu. Tā dobelniekiem būs ļoti smaga spēle, jo rīdzinieki uz šo brīdi ir labā sportiskā formā un savā optimālajā sastāvā. Jau septembrī rīdzinieki uzvarēja Tenax komandu ar 27:24(15:10) Rīgas čempionātā, atņemot Rīgas čempiona titulu dobelniekiem, kuru Tenaxieši bija noturējuši četrus gadus.

Sestdien, 24.09.2016.,  plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē spēles sāks 1. līgas komanda Dobele/Tērvete, uzņemot ONSC/HK Ogre komandu.

Gaidām savus līdzjutējus un atbalstītājus uz spēlēm.