14.09.2017 10:24

Tenax jauno sezonu sāk ar uzvaru

/var/www/html/wp-content/themes/zrhk2021/single.php on line 21
"/>

13.09.2017., ar spēli izbraukumā pret pašreizējiem Latvijas čempioniem Celtnieks Rīga- Tenax Dobele vīriešu rokasbumbas komanda uzsāka jauno Synottip virslīgas sezonu. Joprojām dobelniekiem traumas dēļ nevarēja palīdzēt Egils Politers, Kaspars Straume un Artis Križjus. Citu iemeslu dēļ nebija Ansis Bilkštis un Oskars Arājs. Iesildoties, vecā trauma neļāva spēlē piedalīties Renātam Hovratovičam. Šie pieredzējušie spēlētāji dobelnieku komandu tikai pastiprinātu. Pirmo spēli dobelnieku sastāvā aizvadīja ludzānietis Austris Tuminskis, kurš ir tenaxiešu komandas jaunieguvums un vairākas sezonas ir viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem Latvijā.

Spēles sākumā vadībā ar 3:0 izvirzījās dobelnieki. Tikai 5. minūtē rīdzinieku labākais uzbrucējs Artūrs Lazdiņš guva pirmos vārtus. Visu puslaiku tenaxieši bija vadībā ar 3-4 vārtiem. Tikai tad, kad dobelnieki saņemot uzreiz vairākus 2 minūšu sodus un palika mazākumā, mājinieki spēja starpību samazināt. Puslaika beigas- 16:12 tenaxiešu labā. Jāatzīmē, ka dobelnieki pirmajā puslaikā saņēma 7 reizes 2 minūšu sodu, kas nozīmē, ka 14 minūtes komanda spēlēja mazākumā. Visā spēlē dobelnieki nopelnīja 10 reizes 2 minūšu sodu, rīdzinieki vien 4 reizes.

Otrajā puslaikā, izmantojot viesu kļūdas aizsardzībā un negūstot vairākus vārtus uzbrukumā, rīdzinieki ar Artūra Lazdiņa un Riharda Lejas palīdzību spēja rezultātu samazināt līdz 21:23, bet 45. minūtē Guntars Lejnieks panāca 22:23. Dobelnieku treneris Sandris Veršakovs paņēma minūtes pārtraukumu pēc kura 3 vārtus guva Nils Kreicbergs. 56. minūtē viesi bija jau vadībā 32:28, bet pēdējās 4 minūtēs, kas pagāja ļoti asā spēlē, vārtus vairs neguva. Mājinieki vēl atspēlēja 2 vārtus, bet uzvaru dobelniekiem vairs nespēja atņemt. Gala rezultāts 32:30(16:12), un pirmā uzvara jaunajā sezonā pār saviem sīvākajiem pretiniekiem Latvijas čempionātā.

Vārti: Nils Kreicbergs- 8, Austris Tuminskis- 8(4), Elvijs Lazda- 4, Nils Miķelsons- 4, Kristaps Krivmanis- 2, Emīls Kurzemnieks- 2, Aleksandrs Krastiņš- 2, Nikita Pančenko- 1, Antons Šuleiko- 1. Vēl spēlēja Jānis Zvejnieks, Andis Ērmanis. Vārtos Ivars Lācis un Uldis Jansons.

Nākošā spēle Dobelē, 23.09.2017. plkst . 14:00 Tenax Dobele- HK Vaiņode.

Gaidām savus atbalstītājus un fanus, lai palīdzētu Tenax komandai spēlēs atgūt Latvijas titulus.